خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
یوسف شکاری: ما باید از ظرفیت نماینده در جهت تحقق برنامه های زیربنایی در شهرستانهای بندرماهشهر، امیدیه و هندیجان استفاده نمائیم و البته جناب گلمرادی نیز می بایست از ظرفیتهای اقتصادی،نیروی انسانی حوزه انتخابیه خود در این راستا استفاده بهینه کند

به گزارش ناصرحکیمی خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی عصرجهان، یوسف شکاری رییس شورای اسلامی هندیجان اظهار داشتند: همه افراد با هر دیدگاه و سلیقه ای می بایست در جهت تحقق اهداف حوزه انتخابیه بندرماهشهر، هندیجان ،امیدیه وبندرامام خمینی(ره)به نماینده مجلس کمک کرده و راهکار ارایه نمایند.
وی ضمن قدردانی و حمایت از نطق اخیر دکترگلمرادی نماینده حوزه انتخابیه در مجلس شورای اسلامی همه افراد را با داشتن هر دیدگاه و سلیقه ای به کمک و پیشنهاد به نماینده مجلس جهت پیشبرد اهداف شهرستانهای حوزه انتخابیه دعوت کرد.
نماینده شوراهای اسلامی استان خوزستان در هیات حل اختلاف و رسیدگی به شکایات گفت: نطق آذرماه نماینده مجلس و تذکرشجاعانه ایشان به مسئولین اجرایی کشور به جهت کم توجهی به شهرستانهای حوزه انتخابیه قابل تقدیر است، چرا که ایشان واقعیت نهفته این نقطه از جنوب خوزستان که سالهاست با داشتن پتانسیلهای مختلف عملا به فراموشی سپرده شده را به آنان گوشزد نمود.و وظیفه ما مردم و مسئولین حوزه این است که به ایشان در جهت محقق شدن اهداف زیربنایی شهرستانهای بندرماهشهر، امیدیه وهندیجان کمک نماییم.


عضو شورای اسلامی استان خوزستان افزود: ما باید از ظرفیت نماینده در این چهارسال دوره نمایندگی ایشان استفاده نموده و به ایشان مشاوره دهیم و بخاطر رسیدن به اهداف و پیشرفت حوزه از هرگونه اختلاف نظر و سلیقه پرهیزنماییم.البته جناب گلمرادی نماینده محترم مجلس نیز می بایست از ظرفیتهای موجود در حوزه انتخابیه خود استفاده بهینه را بنماید و از مسئولین و نخبگان شهرستانهای حوزه انتخابیه خود بهره برده و ضمن برنامه ریزی مدون نسبت به تحقق اهداف حوزه انتخابیه در بخش های صنعت، کشاورزی، صیادی، تجارت ودیانوردی و.... ازهمه ظرفیتها به نحو احسن استفاده نماید، چرا که دوره نمایندگی یک فرصت برای ایشان است که بتواند به برخی از شعارهای انتخاباتی و دیدگاهی خود در سطح حوزه انتخابیه با توجه به پتانسیل بالقوه هر شهرستان جامه عمل بپوشاند.
مهندس یوسف شکاری در پایان صحبتهای خود افزود: درحال حاضر وجود شخصیتی همچون دکتر شریعتی بعنوان استاندارخوزستان یک فرصت مناسب برای حوزه انتخابیه ماست که مسئولین شهرستانهای ماهشهر، هندیجان و امیدیه و نماینده محترم مجلس با تعامل وهمفکری با ایشان و مجموعه استانداری می بایست از این ظرفیت استفاده نمایند،تا انشااله شاهد پیشبرد اهداف پیش روی شهرستانهای حوزه انتخابیه از جمله رونق اقتصادی و حل معضل بیکاری جوانان و رفاه کارگران در سطح کل منطقه باشیم.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/397337

خبر فوق مربوط به رسانهعصر جهان می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم