خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
خبرگزاری فارس: شناسایی نظرات جعلی در گوگل پلی ساده‌تر شد

به گزارش بی‌باک به نقل از ونچربیت، گوگل این تغییرات را در یک پست وبلاگی کوتاه به اطلاع برنامه نویسان و توسعه دهندگان رسانده و در آن تاکید کرده که ابزار مذکور از دقت فراوانی جهت شناسایی مطالب جعلی و کلاه بردارانه برخوردار است.

قابلیت یاد شده توانمندی های قبلی گوگل پلی برای شناسایی برنامه های آلوده و ویروسی را تکمیل می کند تا از این طریق کاربران گوشی ها و تبلت ها با آسودگی خیال برنامه های موبایلی عرضه شده در این فروشگاه آنلاین را بارگذاری کنند.

بسیاری از کاربران برای تصمیم گیری نهایی به منظور بارگذاری یا عدم بارگذاری یک برنامه نظرات و دیدگاه های کاربران را مطالعه و امتیازات داده شده آنان را بررسی می کنند. همین امر موجب شده برای افراد با ارسال نظرات قلابی موید یک برنامه تلاش کنند میزان محبوبیت آنها را به طور مصنوعی افزایش دهند.

این مشکل محدود به گوگل نیست و آمازون هم به تازگی تعداد نظرات قابل ارسال توسط کاربران تایید نشده خود را به تعدادی محدود در هفته کاهش داده است.

انتهای پیام/م


-----------------------------------------------------------------------------

تذکر: کاربر محترم؛ انتشار مطالب دیگر رسانه ها از سوی پایگاه خبری تحلیلی بی‌باک لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. در ضمن شما می توانید اخبار و مطالب وزین خود را که تا کنون در هیچ رسانه‌ای منتشر نشده است از طریق بخش "تماس با ما" برای ما ارسال نمایید تا در صورت دارا بودن مولفه‌های لازم، در بخش ویژه منتشر گردد.

Y1399698951

------------- با کلیک بر روی لینکهای ذیل تمامی روزنامه‌های کشور را رایگان مطالعه کنید -------------

روزنامههای عمومی | روزنامههای اقتصادی | روزنامههای ورزشی | سایر روزنامهها| هفتهنامه و ماهنامه | نشریات استانی


لینک کوتاه: betanews.ir/news/397305

خبر فوق مربوط به رسانه موبایل می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم