خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
  • شرکت‌ها
  • اپل
  • تکنولوژی
  • سخت‌افزار
  • موبایل و تبلت

به نظر می رسد انتشار گزارش های مربوط به یکی از مدل های آیفون 8 که قرار است به همراه نمایشگر OLED عرضه گردد تمامی ندارد. اخیراً رسانه ای کره ای گزارش داده که نوعی برد مدار چاپی انعطاف پذیر قرار است توسط تامین کنندگان سامسونگ دیسپلی تولید گردد و راه خود را به موبایل سال آتی اپل باز می کند.

این نشریه می گوید که کمپانی های تامین کننده Interflex و BH خود را برای افزایش تولید قطعه آماده کرده اند و «سامسونگ الکترو-مکانیکس» هم احتمالاً بزودی به جمع آنها خواهد پیوست.

هر سه کمپانی، جز تامین کنندگان اصلی سامسونگ دیسپلی به شمار می روند و «برد مدار چاپی انعطاف پذیر» مورد بحث نیز احتمالاً به کنترلرهای نمایشگر OLED اشاره دارد. انتظار می رود که اپل به رقمی بین 60 الی 70 میلیون از این بردها طی سال آتی میلادی نیاز داشته باشد و اولین محموله ها، بعد از اسمبل در کارخانه ویتنام سامسونگ، طی سه ماهه دوم 2017 ارسال می شوند.

در نهایت باید افزود که با انتشار چنین خبرهایی، روز به روز اطمینان بیشتری از عرضه آیفونی با نمایشگر OLED طی سال آتی می یابیم. اگر سامسونگ واقعاً مشغول به تامین نمایشگرهای خمیده و کنترلرهای آنها باشد، تا کمتر از یک سال دیگر، شاهد اولین آیفون اپل با نمایشگر OLED و خمیده خواهیم بود.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/397294

خبر فوق مربوط به رسانه دیجیاتو می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم