خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر:

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از کلاچای، حجت الاسلام محمد حسین لطیفی امام جمعه کلاچای امروز(۱۲ آذر)در آئین عبادی سیاسی نماز جمعه این شهر که در مسجد جامع واجارگاه برگزار شد با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران انقلابی مردمی است گفت: مردم با تاسی از پیامبر اکرم(صلی الله علیه و آله) و اهل بیت(علیهم السلام) با ظلم و استبداد مقابله کرده و دشمن را شکست دادند.

وی با بیان اینکه عزاداری برای اهل بیت (علیهم السلام) اساس انقلاب اسلامی ایران است تصریح کرد: به برکت وجود امام زمان (عج) خداوند به ما لطف کرده و باید با احترام و ارتباط بیشتر با پیامبر و ائمه اطهار، پشتیبان ولایت فقیه باشیم.

حجت الاسلام لطیفی به هفته وقف اشاره و این هفته را فرصتی ارزشمند برای نهادینه کردن فرهنگ وقف دانست و گفت: باید وقف را به سمت نیات جدید چون مشکلات بهداشتی و درمانی و کشاورزی هدایت کرد.

وی در ادامه تحریم ها را نهایت دشمنی اعلام کرد و گفت: ایران اسلامی به دنبال سلاح اتمی نیست چون بهترین سلاح که همان مردم هستند را دارد.

امام جمعه کلاچای دشمن شناسی را وظیفه اصلی همگان دانست و اظهار کرد: در شناخت دشمن دقت و بصیرت کامل داشته باشیم.

وی در ادامه به رقابت سیاسی حاضر در کشور اشاره و اذعان کرد: رقابت سیاسی سازنده، بدون تخریب و با همدلی و وحدت و یکپارچگی است تا بتواند مشکلات را حل کند.

حجت الاسلام لطیفی تاکید کرد: بین مردم شکاف ایجاد نکنیم و دشمنی را از بین ببریم.

وی با تقدیر از حضور مردم در همه عرصه ها به ویژه شناخت دشمن اصلی، آمریکا خاطرنشان کرد: مردم به تاسی از پیامبر در دشمن شناسی نهایت دقت را داشته و خود را به بصیرت مجهز کنند و پشتیبان ولایت فقیه باشند.

پایان پیام/162 ضمیمه :

لینک کوتاه: betanews.ir/news/397292

خبر فوق مربوط به رسانهشبستان می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم