خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
رئیس اداره اوقاف و امورخیریه جهرم اظهار داشت: تعداد ۲هزار و۳۸۰نفر در طرح حفظ امسال ثبت نام کرده اند که آزمون مربوطه اسفند ماه برگزار می شود و در پایان دوره گواهی به حافظان ارایه میگردد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از پسین جهرم ؛ حجت الاسلام رسول نیک سرشت رئیس اداره اوقاف و امور خیریه جهرم در نشست خبری با اصحاب رسانه که به مناسبت دهه وقف برگزار شد با اشاره به اینکه 586 سند مالکیت به ارزش بیش از 13 میلیارد تومان و تبدیل 30 سند مالکیت دفترچه ای تک برگ در این اداره ثبت شده است، گفت: اعزام 64 تن از روحانیون بومی و 30 تن از روحانیون غیربومی جهت برگزاری مراسم های مذهبی در سراسر شهرستان ازجمله اقدامات این اداره در امسال است.

وی خاطر نشان کرد : برگزاری 15 نمایشگاه، 4 همایش، 5 محفل قرآنی، اعزام مربیان به دوره مربیگری در قم، برگزاری مسابقات قران کریم با حضور 1هزار و 730نفر متسابق، برگزاری 30 برنامه ی فرهنگی، ثبت 61 موقوفه جدید در 5سال اخیر، توزیع 10 هزار بسته فرهنگی ازجمله اقدامات انجام شده در سال 95 است.

حجت الاسلام نیک سرشت اظهار داشت: تعداد ۲هزار و۳۸۰نفر در طرح حفظ امسال ثبت نام کرده اند که آزمون مربوطه اسفند ماه برگزار و در پایان دوره گواهی به حافظان ارایه میگردد.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان جهرم تکمیل پروژه های عمرانی در امامزادگان جهرم، انجام عملیات عمرانی بقاع متبرکه به مبلغ بیش از 12 میلیارد ریال، ساخت حسینیه امامزاده اسدالدهر (ع) به ارزش 2 میلیارد ریال، ساخت دو ضریح در امامزادگان شاخص جهرم توسط خیرین، ساخت مسجد در 12 روستای محروم و فاقد مسجد بااعتبار حدود 14 میلیارد ریال با همکاری خیرین و بنیاد برکت از دیگر اقدامات این اداره در سال 95 عمران کرد.

حجت الاسلام نیک سرشت افزود: آرای صادره له موقوفات و بقاع متبرکه به میزان 14رای، اجرای احکام دادگستری به تعداد 4حکم جمعا به ارزش 6میلیارد ریال، پیگیری 2پرونده های قضایی در سطح ملی و اراضی مورد تصرف قرار گرفته با صدور حکم بدوی دادگستری به میزان178هکتار در سال 95بوده است.

وی از رشد۱۱درصدی وصول مطالبات از اشخاص حقیقی نسبت به زمان مشابه سال گذشته خبر داد و گفت: 296تجدید اسناد اجاره موقوفات، ارزش گذاری۲هزارو 720رقبات موقوفات و تنظیم توافقنامه با شهرداری جهت تبدیل به احسن اراضی مورد مسیر به ارزش بیش از 34میلیارد ریال از دیگر اقدامات انجام شده در امسال است.

رئیس اداره اوقاف و امور خیره شهرستان جهرم در پایان هزینه اطعام و عزاداری به مبلغ حدود2میلیارد ریال عنوان کرد و اظهار داشت: جذب اعتبارات عمرانی در سال95 حدود 2میلیارد ریال بوده است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه: betanews.ir/news/397263

خبر فوق مربوط به رسانهدانا می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم