خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر:

مدیرعامل باشگاه سپاهان با بیان اینکه تیم فوتبال این باشگاه جوان است و نیاز به فرصت بیشتری دارد، گفت: ما علاقه مندیم از وجود محرم نویدکیا استفاده کنیم ولی او باید خودش هم جلو بیاید.

محسن طاهری درباره شکست تیم فوتبال سپاهان مقابل گسترش فولاد تبریز در هفته دوازدهم لیگ برتر گفت: بازیکنان سپاهان در این مسابقه تمام تلاششان را به کار بردند ولی ما شجاع خلیل زاده و موسی کولی بالی دو مدافع کلیدی خود را در اختیار نداشتیم. وقتی شما دو بازیکن اصلی خود را نداشته باشید، سخت است که تیم را به شرایط قبل برگردانید.

وی تاکید کرد: طبیعی است که از نتیجه ناراحتیم. همه ناراحتند ولی امیدواریم در هفته های آینده این نتیجه را جبران کنیم.

مدیرعامل باشگاه سپاهان در ادامه خاطرنشان کرد: سپاهان تیم جوانی است و باید به این تیم فرصت داد. ما از نتایج ناراحتیم ولی تیم جوانی داریم که پشت این جوانگرایی هم آینده نگری وجود دارد.

طاهری درباره احتمال جذب بازیکنان جدید در نیم فصل هم تصریح کرد: صد درصد تیم را در نیم فصل تقویت خواهیم کرد. قرار است عبدالله ویسی سرمربی تیم به ما لیست بازیکنان موردنظرش را بدهد و تا جایی که بتوانیم، نفرات معرفی شده را جذب خواهیم کرد.

وی در پاسخ به سئوالی مبنی بر وضعیت محرم نویدکیا و اینکه آیا باشگاه برنامه ای برای استفاده از نویدکیا دارد یا خیر؟ گفت: محرم باید خودش هم جلو بیاید و پیش قدم شود. از زمانی که محرم از فوتبال خداحافظی کرد، نتوانستیم حتی یکبار با او ارتباط برقرار کنیم. نویدکیا سرمایه سپاهان است و ما علاقه مندیم از او استفاده کنیم ولی این به خود محرم هم بستگی دارد.

مدیرعامل باشگاه سپاهان افزود: هیچ موقع نگفتیم محرم از ما جدا است. هر کمکی هم از دستمان بر بیاید برای محرم انجام می دهیم ولی شاید خود نویدکیا دوست نداشته باشد به او کمک کنیم.

طاهری در پایان درباره وضعیت هادی عقیلی هم گفت: عقیلی به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال شکایت کرده است و ما منتظر رای هستیم.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/397245

خبر فوق مربوط به رسانه یک ورزش می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم