خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
مدیر مرکز سوانح و فوریت های پزشکی شهرستان زابل عنوان کرد: به همت تکنسین های اورژانس ۱۱۵ زابل کودک چهار ساله پس از غرق شدگی از کام مرگ نجات یافت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ غلامعلی رفعت در گفتگو با اوشیدا ابراز داشت: پسر بچه چهار ساله، که در یکی از رودخانه های نزدیک به روستای حسین آباد صفلی از توابع شهرستان هامون دچار غرق شدگی شده بود، با تلاش تکنسین های اورژانس ۱۱۵ زابل به زندگی دوباره بازگشت.

وی افزود: مقارن با ساعت ۱۰ و پنج دقیقه امروز پنج شنبه در پی تماس با شماره ۱۱۵ و درخواست آمبولانس جهت بیماری که در حوالی روستای حسین آباد صفلی دچار غرق شدگی شده بود بلافاصله تیم امدادی از پایگاه اورژانس ۱۱۵ دولت آباد به محل اعزام شد.

رفعت ادامه داد: تیم امدادی اورژانس ۱۱۵ د رحال حرکت به محل حادثه بیمار را که پسر بچه ای چهار ساله بود از خودروی عبوری تحویل و بلافاصله به داخل آمبولانس منتقل میکنند.

وی ابراز داشت: در بررسی اولیه، طبق مشاهدات کودک فاقد علائم حیاتی بود بنابراین تکنسین های حاضر بلافاصله پس از بررسی وی عملیات احیاء قلبی و ریوی را با استفاده از تجهیزات احیاء موجود در آمبولانس جهت برگرداندن کودک به زندگی آغاز و پس از گذشت حدود ۱۰ دقیقه تلاش مداوم پرسنل اورژانس ۱۱۵، نشانه های حیات در کودک نمایان و علائم حیاتی وی بازمیگردد.

مدیر مرکز سوانح و فوریت های پزشکی زابل خاطرنشان کرد: بیمار سریعا" به بیمارستان حضرت امیر المومنین علی (ع) زابل منتقل و تا رسیدن به بیمارستان تحت مراقبت های ویژه تیم امدادی قرار گرفت.


انتهای پیام/

لینک کوتاه: betanews.ir/news/397242

خبر فوق مربوط به رسانهدانا می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم