کتاب سکه های ماشینی قاجار
تاریخ دریافت خبر:
میکاییل تاجر

کاپیتان تیم هاوش گنبد گفت: ما نه تنها از بازی مقابل پیکان بلکه از بازی‌های خارج از خانه خود اصلاً راضی نیستیم و خیلی ضعیف، بد و شتاب‌زده عمل می‌کنیم.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

میکاییل تاجر در مورد شکست ۳ بر صفر تیمش مقابل پیکان در هفته نهم لیگ برتر والیبال اظهار داشت: ما نه تنها از این بازی بلکه از بازی‌های خارج از خانه خود اصلاً راضی نیستیم و خیلی ضعیف، بد و شتاب‌زده عمل می‌کنیم. دلیل آن را دقیقاً نمی‌دانم چون ما بعد از تغییر کادر فنی به خوبی و با جدیت بیشتر تمرین کرده‌‌ایم ولی فاصله حرف و تمرین تا عمل در زمین زیاد است و کار در زمین مسابقه گره می‌خورد.

میکاییل تاجر ادامه داد: بازی‌هایی که ما در گنبد و در حضور تماشاگران خودمان انجام می‌دهیم با دیدارهایی که خارج از خانه برگزار می‌کنیم، کاملاً متفاوت است و این اصلاً خوب نیست که تیم هاوش نوسان زیادی دارد. امیدوارم در بازی‌های بعدی به جایی برسیم که بازی بدون نوسان و یکدستی را انجام دهیم و تماشاگران هم از ما راضی باشند.

کاپیتان تیم هاوش گنبد گفت: ما از قدرت تیم پیکان اطلاع داشتیم و می‌دانستیم که این تیم برای قهرمانی بسته شده است. به همین خاطر مغرورانه است اگر بگویم که برای پیروزی وارد میدان شده بودیم ولی معتقدم می‌توانستیم بازی بهتری ارائه کنیم همان‌طور که در ست دوم این کار را انجام دادیم. ما دست از تلاش کردن بر نمی‌‌داریم.

ملی‌پوش پیشین والیبال ایران درباره شکست ۲۹ بر ۲۷ در ست دوم تصریح کرد: ما در ست دوم در فازهایی که مشکل داشتیم مثل دریافت اول و اشتباهات فردی، اصلاحاتی انجام دهیم و پا به پای پیکان امتیاز گرفتیم. اگر اشتباهات فردی در امتیازات نهایی مثل خطای تور و … انجام نداده بودیم، می‌توانستیم حداقل یک ست از پیکان بگیریم.

میکاییل تاجر در پایان گفت: برای ما مهم در این فصل این است که تیم یکدست و بومی داریم. گنبد در سال‌های قبل، بازیکن خارجی هم داشته ولی کار خاصی برای تیم انجام نداد. فقط امیدوارم در پایان فصل نتایج قابل قبولی بگیریم و حسرت فرصت‌های از دست رفته را نخوریم.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/397217

خبر فوق مربوط به رسانه پارس فوتبال می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم