کتاب سکه های ماشینی قاجار
تاریخ دریافت خبر:
در گزارشی که به مناسبت تولد نصراله رادش تهیه کرده ایم، به فعالیت های هنری این بازیگر پیشکسوت، از سریال "روزگار جوانی" تا مجموعه "در حاشیه" نگاهی داشته ایم.به گزارش ایران خبر، نصرالله رادش بازیگر پیشکسوت عرصه تلویزیون و سینما در دوازدهمین روز از آذرماه سال 1345 در آبان متولد شد.
این هنرمند که این روزها حضورش در عرصه تصویر کمرنگ شده، با بازی در مجموعه «پرواز ۵۷» به کارگردانی «مهران مدیری» به تلویزیون آمد. "پنچری"، "پرواز 57"، "ساعت خوش"، "سال خوش"، "روزگار جوانی"، "زیر آسمان شهر"، "باغ مظفر"، "مرد هزار چهره"، "مهمانان ویژه"، "مسافران" و "در حاشیه" از جمله مجموعه های تلویزیونی است که در کارنامه هنری رادش به چشم می خورد.

رادش سال 1388 با ایفای نقش در سریال شبانه شبکه سه سما با عنوان "مسافران" به کارگردانی رامبد جوان بار دیگر حضورش را در عرصه تصویر، نزد مخاطب تثبیت کرد به ویژه که نقش او در این سریال طنز، نسبت به سایر نقش هایی که تا به حال از دو دیده بودیم، متفاوت تر بود.
این هنرمند اهل جنوب کشورمان، در سریال "مسافران" با رامبد جوان، سحر دولتشاهی، شقایق دهقان، محمد حسن معجونی و شقایق دهقان همبازی بود.

پیش از مجموعه تلویزیونی "دورهمی" که مدیری هم اکنون آن را روی آنتن شبکه نسیم دارد، سریال "در حاشیه" جدیدترین ساخته طنز این هنرمند توانا محسوب می شد که نصراله رادش نیز در این اثر تلویزیونی به ایفای نقش پرداخته بود. این بازیگر اهل آبادان در سریال "در حاشیه" با هنرمندانی همچون سید جواد رضویان، سیامک انصاری، سروش جمشیدی، سپند امیرسلیمانی و فلامک جنیدی همبازی بود. امیر مهدی ژوله و خشایار الوند نیز سرپرست نویسندگان سریال "در حاشیه" به کارگردانی مهران مدیری بودند.

"گنج مظفر"، "شوخی کردم" و "عطسه" از جمله آثار نمایشی است که رادش با ایفای نقش در آن ها در شبکه نمایش خانگی نیز حضور پیدا کرده است.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/397193

خبر فوق مربوط به رسانهایران خبر می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم