خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر:
وحید حمدی‎نژاد در پایان دیدار تیم‎های نفت تهران و فولادخوزستان در پاسخ به خبرنگاران، اظهار کرد: از کمیته داوران می‎خواهم حق تیم ما را بدهد؛ در دقیقه 4 بازی روی صحنه‎ای که نه خطا بود، نه برخوردی صورت گرفت و نه اتفاق خاصی افتاد، داور به من اخطار می‎دهد. در آن صحنه عبدالله ناصری و من به دنبال توپ بودیم که ناصری لیز خورد و به زمین افتاد و اگر هم لیز نمی‎خورد، به توپ نمی‎رسید. داوران بنشینند و فلیم بازی را نگاه کنند و ببینند آن صحنه اصلا خطا بود و آیا اخطار دارد؟ سوالم این است که اگر خطا بود با توجه به این‎که بازیکن فولاد تک به تک می‎شد، چرا من را اخراج نکرد؟

کاپیتان دوم نفت تهران با اشاره به دو اخطاری که میلاد فخرالدینی از داور گرفت و اخراج شد نیز عنوان کرد: بازیکن حریف میلاد فخرالدینی را طوری زد که جای پایش به اندازه 50 سانتی‎متر روی پای میلاد حک شده است ولی داور می‎آید و به فخرالدینی اخطار می‎دهد.

وی ادامه داد: در صحنه اخطار دوم نیز می‎خواهم از داور بپرسم "مگر فخرالدینی از شما تقاضای فاصله کرده؟" اگر تقاضای فاصله می‎کرد داور می‎توانست به او بگوید من سوت دارم و تصمیم می‎گیرم. در غیر این ‎صورت بازیکن ما حق دارد بازی را ادامه دهد. تیم ما عقب بود و داور بیشتر بازیکن ما را عصبی کرد. می‎خواهم بگویم "آقای داور آیا می‎خواهی با این کارها به تیم حریف کمک کنی؟"

حمدی‎نژاد در خصوص صحنه پنالتی نیز گفت: این صحنه هم درست مثل صحنه دقیقه 4 بود و هیچ برخوردی رخ نداد؛ در این صحنه نه هل دادن، نه پا زدن و نه بی احتیاطی اتفاق افتاد. اگر حق با ما است پس کارت‎هایی که گرفتیم را پاک کنند. تیم ما مثل بقیه تیم‎ها 25 بازیکن ندارد. با کاری که داوران کردند، تیم ما برای بازی آینده خلع سلاح شد و دفاع چپ و راست‎مان را از دست دادیم.

وی اضافه کرد: در صحنه گل دوم فولاد نیز، مطمئن باشید بازیکن فولاد از پشت ایگور پراهیچ را شارژ کرد و باعث شد توپ به دست ایگور برخورد کند

لینک کوتاه: betanews.ir/news/397191

خبر فوق مربوط به رسانهخوزنیوز می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم