جشنواره نوروزی
تاریخ دریافت خبر:
نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی گفت: هنر زبان گویایی است که انسان ها بوسیله آن می توانند فرهنگ و تمدن غنی کشور خود را به دیگر معرفی کنند. هنر، زبان گویایی برای انتقال ارزشهاست به گزارش خبرنگار ایمنا، حجت الاسلام و المسلمین سید ناصر موسوی لارگانی در مراسم افتتاحیه چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر معلولین در چهلستون، از سازمان بهزیستی کشور و اداره کل بهزیستی اصفهان در برگزاری این مراسم تشکر کرد و ابراز داشت: کمک به معلولین و برنامه ریزی برای آنها امر بسیار مهمی است که نباید از آن غافل شد.
نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در ادامه گفت: اگر خداوند نعمتی را از ما می گیرد، نعمتی دیگر در پی آن عطا می کند. اگر عده ای معلول به دنیا می آیند شاهدیم که برخی توانایی آنان بیشتر از افراد دیگر جامعه است. ورزشکاران معلول ایرانی با کسب مدال هایی ارزشمند این حقیقت را به نمایش گذاشته اند.
وی تئاتر را میراثی ارزشمند معرفی کرد و اظهار داشت: هنر زبان گویایی است که انسان ها بوسیله آن می توانند فرهنگ و تمدن غنی کشور خود را به دیگر معرفی کنند. هنرمندان بهتر می توانند مفهوم و منظور خود را به مخاطبین خود انتقال دهند.
حجت الاسلام موسوی در ادامه گفت: تئاتر در ایران قدمت چند هزار ساله دارد و میراثی ارزشمند برای مردم این کشور است. تئاتر مذهبی و تعزیه خوانی در ایران نوعی نمایش ارزشمند و آیینی است که بر خواسته از هنر هنرمندان ما است./
12106/135/4 کانال اطلاع رسانی: https://telegram.me/imnanews

لینک کوتاه: betanews.ir/news/397185

خبر فوق مربوط به رسانهایمنا می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم