خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:

سرویس ورزش پایگاه خبری تحلیلی بی‌باک؛ بخش مهمترین عناوین:

صفرعلی پایین محلی عضو شورای شهر گرگان
گرگان – سخنگوی شورای اسلامی شهر گرگان از طرح نتایج ضعیف تیم بسکتبال شهرداری در صحن علنی شورای شهر خبر داد.

صفرعلی پایین محلی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره نتایج ضعیف تیم شهرداری گرگان در لیگ برتر بسکتبال اظهار کرد: من به عضو یکی از اعضای هیئت امنا تیم شهرداری گرگان از تداوم روند شکست های این تیم ناراحت هستم و اعتقاد دارم نباید حداقل در شهر خودمان نتیجه را واگذار کنیم.

پایین محلی از همراهی شورا با تیم بسکتبال سخن گفت و افزود: زمانی که درخواست جذب بازیکن خارجی کردند بلافاصله آقای شهردار لایحه مربوطه را به شورا فرستاد و ما در صحن مطرح و بودجه آن را تصویب کردیم.

وی در مورد شکست روز گذشته تیم شهرداری مقابل تیم شیمیدر بیان کرد: برای نخستین بار بود که دیدم در گرگان تماشاگران ما از روی ناراحتی بازیکنان تیم حریف را تشویق می کنند و از تماشای این صحنه بسیار تاسف خوردم.

وی خاطرنشان کرد: تماشاگران برای فرا رسیدن روز بازی روزشماری می کنند و ۹۰ دقیقه تیم را تشویق می کنند اما متاسفانه شاهدیم در شرایطی که ۱۴ امتیاز از حریف پیش هستیم در پایان با ۲۸ اختلاف نتیجه را واگذار می کنیم.

عضو هیئت امنا تیم شهرداری گرگان درباره اظهارنظری کادرفنی مبنی بر شجاعت در پذیرش هدایت تیم شهرداری گفت: اینکه دوستان می گویند اگر ما نبودیم تیم روی زمین می ماند اینگونه نیست و افراد بسیاری آمادگی پذیرش مسئولیت فنی تیم را داشته و دارند.

پایین محلی تصریح کرد: البته من مخالف کناره گیری کادرفنی هستم اما انتظار دارم در مدیریت تیم تجدیدنظر شود و بازیکنان نیز با تلاش و همت بالاتری به بازی بپردازند.

به گفته وی، موضوع نتایج تیم بسکتبال روز شنبه در صحن علنی هفتگی شورای شهر گرگان مطرح خواهد شد.

به گزارش خبرنگار بی‌باک، تیم بسکتبال شهرداری گرگان با پنج شکست از پنج بازی ابتدایی لیگ در قعر جدول لیگ برتر قرار دارد.لینک کوتاه: betanews.ir/news/397167

خبر فوق مربوط به رسانهبی باک نیوز می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم