خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر:

نمایندگان کارگری ایران برای شرکت در اجلاسیه سازمان جهانی کار منطقه آسیا انتخاب شده‌اند و هفته آتی برای رایزنی و مشورت پیرامون مشکلات جامعه کارگری راهی اندونزی می‌شوند.

خبرگزاری فارس: سازمان بین‌المللی کار ILO هر ساله نشست‌هایی را با حضور نمایندگان کارگری، کارفرمایی و دولت کشورهای عضو با هدف ارتقای وضعیت شرکای اجتماعی برگزار می‌کند.

این نشست‌ها که با حضور وزرای کار عضو دنبال می‌شود، مصوباتی برای بهبود اوضاع کاری جامعه کارگری و کارفرمایی دارند که کشورها را ملزم به اجرای آن می‌کنند.

بر همین اساس، میان اجلاس سراسری سازمان بین‌المللی کار، نشست‌های منطقه‌ای در سطح آسیا نیز برگزار می‌شود که بیشتر زمینه‌‌های لازم برای برگزار اجلاسیه سالانه را فراهم می‌کند و از این حیث جنبه‌های مشورتی دارد.

به گزارش فارس، نمایندگان ایران نیز از سوی تشکل‌های کارگری برای این نشست در هفته آتی مشخص شده‌اند که راهی کشور اندونزی خواهند شد.

بر اساس این گزارش، علی بیگی از طرف شوراهای اسلامی کار کشور، غلامرضا عباسی از سوی کانون عالی انجمن‌های صنفی کارگران کشور و فیروزآبادی از طرف مجمع نمایندگان کارگران ایران در این نشست حضور خواهند یافت.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/397160

خبر فوق مربوط به رسانهفردا می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم