خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
شبکه اجتماعی توییتر اعلام کرد در صورتی که ترامپ قوانین این شرکت را رعایت نکند، حساب کاربری او را خواهد بست. توییتر ، ترامپ را تهدید کرد اتاق خبر 24:

دونالد ترامپ، رئیس جمهور منتخب آمریکا، در طول رقابت های انتخاباتی از توییتر به عنوان یکی از پایگاه های اصلی خود استفاده می کرد و می توان گفت تقریبا به هر زبانی در آن سخن می گفت؛ از تهدید و دروغ تا فرافکنی و جوسازی. حالا شرکت توییتر اعلام کرده در صورتی که وی آشکارا به تهدیدات خود ادامه دهد و یا به هر روشی قوانین شرکت را زیر پا بگذارد، دیگر اجازه استفاده از توییتر را به او نخواهد داد.

سخنگوی این شبکه اجتماعی می گوید: "طبق قوانین توییتر، خشونت، تهدید، مزاحمت و سوءاستفاده از چند حساب کاربری ممنوع است و با چنین کاربرانی برخورد خواهد شد و در این مورد هیچ استثنایی نیز وجود ندارد".

اما شبکه اجتماعی فیسبوک محدودیتی برای ترامپ ایجاد نکرده و به او اجازه می دهد به فعالیتش در این شبکه ادامه دهد. دلیلی که فیسبوک ارائه می کند این است که پست های ترامپ ارزش خبری بیشتری نسبت به سایر کاربران دارد.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/397152

خبر فوق مربوط به رسانه اصفهان امروز می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم