خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر:
داغترین اخبار فضای مجازی، امروز رأی به تمدید تحریمهای ایران در آستانه روی کار آمدن ترامپ است. دولت آمریکا هیچ گاه به تعهدات خود به ایران پایبند نبوده و خسارات بسیاری به کشورمان وارد کرده و حالا با وجود توافق برجام، باز هم برنامه موشکی بالستیک را بهانه قرار داده و با تصویب طرح تمدید 10 ساله قانون تحریم ‌های ایران ؛ صنایع نفت و گاز، بانکی و نظامی ایران را هدف قرار داده است.
اخباری که در این باره در شبکه های مختلف اجتماعی مشاهده می شود از این قرارند:باب کورکر، رئیس کمیته روابط خارجی سنای آمریکا گفته: تمدید تحریم‌ها ابزار لازم را در اختیار ترامپ می‌گذارد تا با ایران مقابله کند. جی کارنی، سخنگوی کاخ سفید ادعا می کند: ما اختیارات زیادی درباره تحریم های ایران داریم.دموکرات های سنا با رد درخواست کری به تمدید تحریم های ایران رأی دادند.تنها سناتور برنی سندرز نامزد دموکرات و پیشین ریاست جمهوری آمریکا به این طرح رأی نداد! رهبر معظم انقلاب اسلامی پیش از این هشدار داده بودند: دولت کنونی آمریکا در قضیه توافق هسته‌ای تخلف‌های متعددی انجام داده است که تازه‌ترینش تمدید تحریم ده ساله است، اگر این تحریم تمدید، اجرایی و عملیاتی شود قطعاً نقض برجام است و جمهوری اسلامی در برابر آن واکنش نشان خواهد داد. وزیر دادگستری، سخنگوی وزارت خارجه و الهام امین‌زاده دستیار رئیس جمهوری در حقوق شهروندی هم به تمدید تحریم های ایران در سنای آمریکا واکنش نشان دادند.
دانلود

لینک کوتاه: betanews.ir/news/397118

خبر فوق مربوط به رسانه طرفداری می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم