خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:

فرهنگ > سینما - ایسنا نوشت: بهمن فرمان آرا «دل دیوانه» را با حضور بازیگران سرشناس سینمای ایران از نسل‌های مختلف جلوی دوربین می‌برد.

لیلا حاتمی و علی مصفا در «دل دیوانه» همبازی می‌شوند/ نسل‌های مختلف بازیگران در فیلم جدید فرمان‌آرا

فرهنگ > سینما - ایسنا نوشت: بهمن فرمان آرا «دل دیوانه» را با حضور بازیگران سرشناس سینمای ایران از نسل‌های مختلف جلوی دوربین می‌برد.

بهمن فرمان آرا نهمین فیلمش را در حالی از 25 آذر ماه در شمال کشور مقابل دوربین می برد که قرار است؛ فاطمه معتمدآریا، لیلا حاتمی، صابر ابر، رویا نونهالی، علی مصفا، پانته آپناهی ها، مریم بوبانی و بهمن فرمان آرا در این فیلم به ایفای نقش بپردازند.

و با هنرمندی علی نصیریان و جمشید مشایخی، این ساخته ی فرمان آرا مقابل دوربین می رود.

بهمن فرمان آرا که «دلم می خواد»؛ «خاک آشنا»،«یک بوس کوچولو»،«خانه ای روی آب»، «بوی کافور عطر یاس» و... را در کارنامه ی هنری اش دارد قرار است فیلم جدیدش «دل دیوانه» را در مقام نویسنده،کارگردان و تهیه کننده همانند کارهای پیشین اش بسازد.

عواملی که در تولید «دل دیوانه» با فرمان آرا همکاری می کنند، عبارتند از: مجری طرح :ماهان حیدری،دستیار اول کارگردان و برنامه ریز: مانفرد اسماعیلی،صدابردار:محمود کاشانی،تدوین: عباس گنجوی،موسیقی: احمد پژمان و مجری طرح: ماهان حیدری.

5858

لینک کوتاه: betanews.ir/news/397117

خبر فوق مربوط به رسانهخبر آنلاین می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم