خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر:
تریلر سینمایی تیزر کوتاهی از فیلم The Mummy منتشر شد

کمپانی یونیورسال تیزر تریلر کوتاهی را از فیلم مومیایی (The Mummy) منتشر کرده است. تریلر اصلی روز یکشنبه منتشر خواهد شد.

کمپانی یونیورسال اولین تیزر از بازسازی فیلم The Mummy را منتشر کرد. نسخه کامل این ویدیو، روز یکشنبه منتشر خواهد شد. اما در این تیزر کوتاه، اولین تصاویر رسمی از تام کروز را در این فیلم از دنیای سینمایی هیولایی یونیورسال مشاهده می کنیم. همچنین، شخصیت منفی و شرور فیلم The Mummy نیز در این ویدیو کوتاه، حضور دارد. شما در ادامه می توانید این ویدیو را تماشا کنید:

دانلود با رزولوشن SD360p | دانلود با رزولوشن HD720p

علاوه بر این، یونیورسال اولین پوستر فیلم The Mummy را نیز منتشر کرده است. شما در ادامه می توانید این پوستر را مشاهده کنید:

The Mummy poster

فیلم The Mummy قرار است در تاریخ ۹ ژوئن ۲۰۱۷ (۱۹ خرداد ۱۳۹۶) اکران شود و کارگردانی این فیلم بر عهده الکس کورتزمن است که او در تیم نویسندگان دو فیلم اول بازسازی مجموعه پیشتازان فضا (Star Trek) حضور داشته است. تام کروز، آنابل والیس، سوفیا بوتلا و جیک جانسون از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم The Mummy حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته اند. راسل کرو نیز قرار است در این فیلم نقش دکتر جکیل را بازی کند.

فیلم The Mummy، نخستین فیلم از دنیای هیولایی کلاسیک یونیورسال است، با این وجود به جز فیلم The Mummy، تاکنون تاریخ اکرانی برای فیلم های دیگر این مجموعه مشخص و اعلام نشده است، هرچند یونیورسال پیش از این دو تاریخ آوریل ۲۰۱۸ و فوریه ۲۰۱۹ را برای اکران فیلم های این مجموعه برنامه ریزی کرده است. همچنین یونیورسال در حال توسعه بازسازی فیلم ون هلسینگ (Van Helsing) نیز است، این فیلم بخشی از دنیای هیولایی این کمپانی خواهد بود. انتظار می رود که راسل کرو برای بازی در فیلم مستقل Jekyll and Hyde، نیز بازگردد.

پیش از این شایعاتی مبنی بر بازی جانی دپ در نقش مرد نامرئی در یکی از فیلم های هیولایی یونیورسال به گوش می رسید، چندی پیش نیز شایعاتی مبنی بر حضور و بازی دواین جانسون در فیلم The Wolfman منتشر شده بود. علاوه بر این، گفته می شود خاویر باردم در حال مذاکره با کمپانی یونیورسال برای حضور در فیلم Frankenstein و بازی در نقش فرنکنشتاین است.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/397086

خبر فوق مربوط به رسانهزومجی می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم