خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر:

جامعه > آسیب‌ها - مهر نوشت: اداره کل هواشناسی استان البرز برای آسمان استان بارش برف و باران را پیش‌بینی کرد و از مسافران خواست در حاشیه رودخانه‌ها توقف نکنند.

مه آلودگی و بارش برف در محور چالوس/هشدار هواشناسی به مسافران

جامعه > آسیب‌ها - مهر نوشت: اداره کل هواشناسی استان البرز برای آسمان استان بارش برف و باران را پیش‌بینی کرد و از مسافران خواست در حاشیه رودخانه‌ها توقف نکنند.

منصور رحمانیان با اعلام وضعیت جوی استان، اظهار کرد: سامانه بارشی تا امروز (جمعه) در استان فعال است.

او در ادامه با تأکید بر اینکه در ارتفاعات استان شاهد بارش برف هستیم، گفت: آب گرفتگی معابر و احتمال سیلابی شدن مسیل ها و رودخانه ها به سبب بارش شدید همراه با رگبار و رعدوبرق و نیز لغزندگی و اختلال در تردد جاده های کوهستانی منتهی به استان، به سبب بارش برف و مه آلودگی دور از انتظار نیست.

مدیرکل هواشناسی استان البرز توصیه کرد؛ برای ایمنی و جلوگیری از خسارات، تردد در مناطق و جاده های کوهستانی با برنامه ریزی مناسب و آگاهی از شرایط جوی انجام شود.

مسافران در حاشیه رودخانه ها توقف نکنند

رحمانیان از مسافران و شهروندان خواست از توقف و برپایی چادر دررود دره ها، مسیل ها و حاشیه رودخانه ها خودداری کنند.

او همچنین وضعیت جوی محور کرج - چالوس را نیمه ابری تا ابری همراه با بارش باران، برف، وزش باد و در پاره ای نقاط مه آلود اعلام کرد و گفت: در حال حاضر ماکزیمم سرعت باد در این محور ۴۲ کیلومتر بر ساعت است.

مدیرکل هواشناسی استان البرز با اشاره به اینکه برای شهرستان های استان آسمانی بارانی و برفی پیش بینی می شود، گفت: در حال حاضر دمای هوا در منطقه «دیزین» منفی ۳ درجه سانتی گراد است.

47235

لینک کوتاه: betanews.ir/news/397078

خبر فوق مربوط به رسانهخبر آنلاین می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم