خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر:
خبرگزاری فارس: چهره خندان منصوریان در هوای بارانی/3 استقلالی تمرین نکردند

تمرین امروز تیم فوتبال استقلال در حالی برگزار شد که 3 بازیکن این تیم در ورزشگاه آزادی حاضر شده اما با تیم تمرین نکردند.

به گزارش خبرگزاری فارس، تیم فوتبال استقلال یک روز بعد از دیدار با صبای قم از ساعت 11 امروز در زمین شماره 2 ورزشگاه آزادی تمرینات خود را در هوایی بارانی برای دیدار با تراکتورسازی تبریز(جمعه ۱۹ آذر) پیگیری کرد.

* در تمرین امروز استقلال فرشید اسماعیلی به دلیل مصدومیت حضور نداشت.محسن کریمی، یعقوب کریمی و کاوه رضایی بازیکنانی بودند که در محل تمرین حاضر شده اما با بازیکنان تمرین نکردند.

*نصرالله عبداللهی در تمرین امروز استقلال حضور نداشت اما بهتاش فریبا از نزدیک تمرین را تماشا کرد.

*میثم مجیدی که طی چند روز گذشته تنها تمرینات اختصاصی انجام داده بود، امروز هم به صورت جداگانه تمرین کرد.

* بازیکنانی که در ترکیب اصلی استقلال در بازی با صبا حضور داشتند، بعد از ریکاوری راهی استخر و سونا شدند. بقیه بازیکنان زیر نظر منصوریان و مربیان کار تاکتیکی کردند.

*در ابتدای تمرین منصوریان بازیکنان را دور هم جمع کرد و خیلی کوتاه با آنها در خصوص بازی با صبا و همچنین برنامه های تمرینی استقلال طی هفته جاری به صحبت پرداخت. سرمربی استقلال بعد از صحبت هایش برای دقایقی با کادر پزشکی استقلال صحبت و با چهره ای خندان با آنها شوخی هم می کرد.

* در تمرین امروز دروازه بان های استقلال بیشتر بازی والیبال انجام دادند.

*با تصمیم کادر فنی استقلال این تیم فردا استراحت خواهد کرد و آبی پوشان از روز یکشنبه برای دیدار با تراکتورسازی تبریز آماده خواهند شد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه: betanews.ir/news/397075

خبر فوق مربوط به رسانهفارس نیوز می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم