خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:

ورزش > لیگ برتر - تسنیم نوشت: عضو هیات‌مدیره استقلال گفت پیش از بازی با صبای قم به استقلال شوک داده‌بودم که جواب داد.

ادعای عضو هیات‌مدیره استفلال که منصوریان را عصبانی می‌کند

ورزش > لیگ برتر - تسنیم نوشت: عضو هیات‌مدیره استقلال گفت پیش از بازی با صبای قم به استقلال شوک داده‌بودم که جواب داد.

حسن زمانی درباره اظهارات رضا افتخاری مبنی بر اینکه کسی از او درباره حسن زمانی سوال نپرسد، می گوید: « از ایشان سؤال کردند که چه نظری در مورد من دارد و او هم اینگونه پاسخ داد. من گفته بودم در صورت تأیید هیئت مدیره، علیرضا منصوریان به جلسه هفته آینده دعوت خواهد شد تا در خصوص لیست نیم فصل دوم نظراتش را دهد. »

او در مورد برتری دو بر صفر استقلال مقابل صبای قم گفت: « شوکی که قبل از این بازی وارد کردم جواب داد و استقلال بازی خوبی به نمایش گذاشت. پس از بازی با گسترش فولاد در مصاحبه هایم گفته بودم که استقلال 10 دقیقه آخر بازی را مدیریت نکرد و این نقص در بازی با صبا از بین رفت. چه خوب است که مانند خارج از خانه، مقابل تماشاگران مان در ورزشگاه آزادی هم بازی را «وا» ندهیم و نتیجه خوبی بگیریم. »

عضو هیئت مدیره استقلال در واکنش به درگیری محمد خرمگاه و ساکت الهامی و اینکه مربی صبا مدعی شده منصوریان با «شومن بازی» سرمربی استقلال شده است، گفت: « چه خوب بود که هم مربی استقلال و هم صبا به خودشان می آمدند و می دیدند چند میلیون نفر شاهد این تصاویر هستند. به نظر می رسد مربی حریف بدون اینکه فکر کند، حرف می زند. توهین به سرمربی ما در شأن الهامی نیست. منصوریان مربی بادانشی است که در آینده نقشش را در استقلال و حتی تیم ملی خواهیم دید. »

43257

لینک کوتاه: betanews.ir/news/397058

خبر فوق مربوط به رسانهخبر آنلاین می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم