خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
  • پوشیدنی
  • تکنولوژی
  • سامسونگ

بنابر پتنتی که اخیراً از سامسونگ رویت شده، کمپانی کره ای احتمالاً کار روی نسخه جدیدی از هدست واقعیت مجازی Gear VR را آغاز نموده که از قابلیت دنبال کردن چشم و حرکات صورت برخوردار است.

افزودن چنین قابلیت پیشرفته ای، سبب می گردد تا بسیاری از مشکلات فعلی هدست های واقعیت مجازی برطرف شوند. ضمناً در این صورت فاصله میان Gear VR با هدست های گران قیمت تر، مانند HTC Vive و آکیلس ریفت کاهشی چشمگیر خواهد یافت؛ هدست هایی که تجربه به مراتب باورپذیرتری از حضور در محیط مجازی ارائه می دهند.

gearvr-h600

بنابر تصاویر پتنت، می توان دریافت که هدست Gear VR جدید، از سنسورهایی مانند الکتروکولوگرافیک و سنسور مادون قرمز بهره مند خواهد بود تا حرکت چشمان و حالات صورت، به خوبی دنبال شوند.

در نهایت ناگفته نماند که پتنت سامسونگ، در ماه مه سال جاری میلادی به ثبت رسیده است و احتمال دارد که کره ای ها واقعاً در حال کار روی چنین هدستی باشند. با این همه، بعید به نظر می رسد که Gear VR جدید در زمانی زودتر از معرفی خانواده گلکسی اس 8 رونمایی شود.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/397053

خبر فوق مربوط به رسانه دیجیاتو می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم