خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر:
داورزنی-سرمربی-تیم-ملی-هفته-آینده-معرفی-میشود

وبسایت رسمی برنامه نود -  رئیس فدراسیون والیبال ایران گفت: ما به صورت مستقیم و جدی با آناستازی و استویچف وارد مذاکره شده‌ایم و هفته آینده مذاکرات‌مان با یکی از آنها نهایی می‌شود.

به گزارش وبسایت نود ، محمدرضا داورزنی در مورد اتفاقات 10 سال گذشته والیبال ایران اظهار داشت: با ثباتی که یزدانی خرم در مدت 16 سال ریاستش بر فدراسیون والیبال ایجاد کرده بود استارت خیلی از کارها زده شده بود و ما کارهای ایشان را ادامه دادیم و در برخی موارد مثل امور زیربنایی و استعدادیابی اصلاحاتی انجام دادیم.

وی ادامه داد: آمدن ولاسکو به ایران یک نقطه عطف در والیبال ایران بود که تفکرات ما را تغییر داد. او به ما نشان داد که می‌توانیم تیم‌های درجه یک دنیا را شکست دهیم. رفتن او اما دست ما نبود و ما پس از ولاسکو به سراغ کواچی رفتیم که جزو بهترین مربیان ایتالیا بود. البته مدیریت او با ولاسکو تفاوت داشت و ما دچار افت نظم تیمی شدیم. در تیم‌های ولاسکو نظم و رعایت اصول حرف اول را می‌زد و نام‌ها برای او اهمیتی نداشت.

رئیس فدراسیون والیبال همچنین گفت: بعد از جام جهانی 2015 احساس کردیم تیم ملی شادابی لازم را ندارد و ممکن است حضور ما در المپیک با مشکل مواجه شود به همین خاطر به سراغ لوزانو که کارنامه مشخصی داشت رفتیم. ما با او به تمام اهداف تعریف شده خود رسیدیم ولی تیم ملی بازی‌های دلچسبی از خود ارائه نداد که این مربوط به نحوه مدیریت لوزانو در تیم بود.

داورزنی تصریح کرد: اگر بعد از مرحوم حسین معدنی به ترتیب کواچ، لوزانو و ولاسکو سرمربی تیم می‌شدند مشکل خاصی نداشتیم ولی حالا که همه مدیریت و نتایج ولاسکو را دیده‌اند مربیان بعدی را با او مقایسه می‌کنند. ما با بدشانسی دیگری هم در المپیک مواجه شدیم و آن جدایی همسر لوزانو از او بود. لوزانو در المپیک تمرکز لازم را نداشت.

وی که در برنامه تلویزیونی ورزش و مردم حضور یافته بود در مورد سرمربی بعدی تیم ملی نیز گفت: برنامه ما برای چهار سال آینده جذب یک مربی با کارنامه مشخص جهت حضور در رویدادهای مختلف مثل لیگ جهانی، قهرمانی آسیا، جام جهانی، قهرمانی جهان و در نهایت قرار گرفتن در بین 4 تیم برتر المپیک 2020 است. استویچف، آناستازی و مندس مربیان برتر جهان و کسانی هستند که با آنها وارد مذاکره شده‌ایم. مندس علاقه‌مند است که به ایران بیاید ولی از طرفی نمی‌خواهد قراردادخود با باشگاه برزیلی را نیز لغو کند.آناستازی اگرچه در رده باشگاهی در چند سال گذشته موفق نبوده ولی کارنامه بسیار درخشانی در تیم‌های ملی لهستان، ایتالیا و اسپانیا دارد. جالب اینکه گزینه‌های مورد نظر ما دقیقا مورد نظر فدراسیون والیبال لهستان هم هستند.

رئیس فدراسیون والیبال افزود: ما به صورت مستقیم و جدی با آناستازی و استویچف وارد مذاکره شدیم و هفته آینده مذاکرات‌مان با یکی از آنها نهایی می‌شود.

داورزنی در پایان گفت: قراردادما با مربی آینده تیم ملی به صورت 2+2 خواهد بود تا اگر در پایان دو سال اول از عملکرد او راضی نبودیم چیزی را تحمل نکنیم.

 

2020

لینک کوتاه: betanews.ir/news/397050

خبر فوق مربوط به رسانهبرنامه نود می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم