خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر:
امنیت سایبری دومین کنفرانس حوادث و آسیب‌پذیری‌های امنیت فضای تبادل اطلاعات توسط مرکز مدیریت امداد و هماهنگی عملیات رخدادهای رایانه ای برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار مهر،مرکز مدیریت امداد و هماهنگی عملیات رخدادهای رایانه ای (مرکز ماهر سازمان فناوری اطلاعات ایران) با همکاری آزمایشگاه تخصصی آپا دانشگاه فردوسی مشهد دومین کنفرانس حوادث و آسیب‌پذیری‌های امنیت فضای تبادل اطلاعات را با هدف هم‌افزایی علمی و فناورانه محققان و فعالان حوزه امنیت فضای تبادل اطلاعات برگزار می‌کند.

مراکز آپا مراکزی با ماموریت «آگاهی‌رسانی، پشتیبانی و امداد رایانه ای» هستند که توسط سازمان فناوری اطلاعات ایران در دانشگاههای مختلف کشور تشکیل شده اند.

براین اساس کنفرانس حوادث و آسیب‌پذیری‌های امنیت فضای تبادل اطلاعات، با مشارکت محققان، دانشگاهیان ‌و مهندسان و همچنین آزمایشگاه‌ها و مراکز آپای سراسر کشور برگزار می‌شود. هم‌زمان با این کنفرانس نیز، نشست دوره‌ای کمیته راهبری OIC-CERT با حضور اعضای این نهاد بین‌المللی برگزار خواهد شد.

دومین کنفرانس آپا، ۱۸ و ۱۹ اسفندماه جاری در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار می شود و مرکز ماهر سازمان فناوری اطلاعات برای دریافت مقاله و شرکت متقاضیان در کنفرانس و کارگاه‌های آموزشی کاربردی آن با هدف تبادل یافته‌های علمی، پژوهشی و کاربردی، فراخوان داده است.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/397043

خبر فوق مربوط به رسانه خبرگزاری مهر می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم