خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
خبرگزاری فارس: گران‌ترین ساعت مچی جهان 11 میلیون دلار فروخته شد

گران‌ترین ساعت مچی جهان در یکی از حراجی‌های سوئیس به قیمت 11 میلیون دلار به فروش رفت.

به گزارش خبرنگار گروه دانستنی های خبرگزاری فارس، سوئیس بزرگترین مرکز تولید ساعت در جهان محسوب می شود و البته، گران ترین و ارزشمندترین ساعت های جهان هم در حراجی های شهر ژنو پایتخت کشور سوئیس به فروش می رسد.

این طور که خبرهای رسیده نشان می دهد، یک دستگاه ساعت مچی بسیار کمیاب مارک Patek Philippe با مدل 1518 به قیمت 11 میلیون دلار (حدود 11 میلیون فرانک) در یکی از حراجی های شهر ژنو به فروش رفت تا بر این اساس گران ترین ساعت مچی جهان عرضه شود.

این قیمت 13 دقیقه پس از آغاز فرآیند عرضه ساعت مچی مذکور در «حراجی ساعت های ژنو» اعلام شد و البته قیمت نهایی سه برابر بیشتر از قیمت اولیه ساعت مچی بود.

«سام هاینس» مدیر بین المللی حراجی فیلیپس گفت: «یکی از نکات قابل ملاحظه در مورد این فروش بزرگ این بود که هشت نفر از ثروتمندترین افراد جهان برای خرید این ساعت مچی اقدام کرده بودند و زمانی که قیمت آن به 7 میلیون فرانک رسید، دو نفر باقی مانده بودند که با یکدیگر رقابت می کردند تا این محصول نایاب را از آن خود کنند».

از این ساعت مچی تنها چهار عدد ساخته شده است و البته شخصی که آن را خریداری کرد است ادعا می کند تا این مدل به خوبی کاری می کند و هیچ مشکلی ندارد.

انتهای پیام /

لینک کوتاه: betanews.ir/news/397042

خبر فوق مربوط به رسانهفارس نیوز می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم