جشنواره نوروزی
تاریخ دریافت خبر:
«رفتن» جشنواره‌‌ی «کرالا» را افتتاح می‌کند فیلم سینمایی «رفتن» در ادامه‌ی حضورش در جشنواره‌های بین‌المللی در کشور هند هم نمایش داده خواهد شد و با ‍پر کردن فرم حضور در جشنواره‌ی سی‌و‌پنجم فیلم فجر احتمالا اولین نمایش این فیلم در ایران در جشنواره خواهد بود. مهر نوشت: فیلم سینمایی «رفتن» تازه‌ترین اثر سینمایی نوید محمودی به تهیه‌کنندگی جمشید محمودی در بیست‌و‌یکمین دوره‌ی فستیوال بین‌المللی فیلم «کرالا» که از ۱۹ تا ۲۶ آذر ماه در کشور هند برگزار می‌شود، شرکت می‌کند و به عنوان فیلم افتتاحیه نیز انتخاب شده است.

در این دوره از فستیوال که باران کوثری بازیگر سینمای کشورمان در آن به عنوان یکی از اعضای هیات داوران حضور دارد، ۱۵ فیلم از نقاط مختلف جهان به رقابت با یکدیگر می‌پردازند. نوید محمودی کارگردان فیلم «رفتن» هم در مراسم افتتاحیه‌ی فستیوال حضور خواهد داشت.

طبق برنامه‌ریزی‌های انجام‌گرفته فیلم سینمایی «رفتن» همزمان با اکران در فستیوال «کرالا» در بخش اصلی شانزدهمین فستیوال بین‌المللی فیلم مراکش نیز شرکت می‌کند و برادران محمودی فرم حضور در جشنواره‌ی سی و پنجم فیلم فجر را هم پر کرده‌اند تا شاید اولین نمایش این فیلم در ایران، در جشنواره اتفاق بیفتد.

نوید محمودی فیلم را براساس فیلمنامه‌ی جمشید محمودی و به تهیه‌کنندگی جمشید محمودی ساخته است. کوهیار کلاری مدیر فیلمبرداری و رضا احمدی، فرشته حسینی، بهرنگ علوی، نازنین بیاتی، مسعود میرطاهری، سینا سهیلی، محفوظ محمودی، افشین اخلاقی و محمد شمس لنگرودی بازیگران، از جمله عوامل تولید فیلم سینمایی «رفتن» هستند.

پخش‌کننده‌ی بین‌المللی فیلم، شرکت فرانسوی دریم‌لب به مدیریت نسرین میرشب است.

(1)

مطالب مرتبط:

  1. عوامل «هفت ماهگی» به کاخ مردمی نمی‌روند!
  2. «هجوم» مکری به جشنواره‌ی فیلم فجر می‌رسد
  3. حضور احتمالی «چهل کچل» در جشنواره‌ی سی‌و‌پنجم فیلم فجر
  4. «صحنه‌هایی از زندگی یک کارآگاه» در راه جشنواره فیلم فجر
  5. اولین نمایش «خوب،‌بد،‌جلف» در جشنواره‌ی فیلم فجر
  6. اکران «برادرم خسرو» به بعد از جشنواره‌ی فیلم فجر موکول شد

لینک کوتاه: betanews.ir/news/397016

خبر فوق مربوط به رسانهفیلم نت می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم