خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر: بازدید: 316

نخستین تست جاده‌ای رنو ساندرو در بیش از 500 کیلومتر
چند وقتی است که معیار ارزشیابی کیفی خودروها از جانب ISQI به جای اعلام عدد، با ستاره نشان داده می شود و در بازه های قیمتی مختلف، کیفیت خودرو بر مبنا قیمت ارزیابی می شود. در حال حاضر با توجه به بررسی های شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، رنو ساندرو در مهر ماه ۹۵ به عنوان با کیفیت ترین خودروی داخلی شناخته می شود.

کیفیت
رنو ساندرو که با اتاق نسل قدیمش به بازار ایران آمده تا به امروز توانسته نظر بخش مهمی از خریداران خودرو را به سمت خود بکشاند، در آخرین ارزیابی به عنوان تنها خودرو ۴ ستاره کیفی بازار شناخته شد و این بدان معناست که با توجه به قیمت، در بازه قیمتی خود بیشترین ارزش خرید را بر مبنا کیفیت دارد. جالب است بدانید که پنج خودرو با کیفیت در رده قیمتی ۲۵ تا ۵۰ میلیون تومان از محصولات مونتاژی رنو در ایران به حساب می آیند.
این روزها رنو ساندرو با توجه به استقبال مشتریان با کمی اختلاف قیمت را در بازار آزاد تجربه می کند. توقع مشتریان ایرانی این است که تحویل این خودرو هاچبک از جانب پارس خودرو در زمان کوتاه تری انجام پذیرد و از طرفی تنوع رنگ آن بیشتر شود.

گروه مستند اسب بخار

لینک کوتاه: betanews.ir/news/396993

خبر فوق مربوط به رسانه اسب بخار می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم