خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر:
SNN سایت AFC در مطلبی از بهترین فوتسالیست آسیا در سال ۲۰۱۶ تمجید کرد.

حسن زاده که در سال 2014 برای اولین بار عنوان بهترین فوتسالیست آسیا را به خود اختصاص داده بود، در مسابقات قهرمانی فوتسال آسیا در پیشروی تیمش تا رسیدن به فینال مسابقات بسیار تأثیرگذار بود و در دیدار فینال با نمایشی مطمئن در ازبکستان کمک شایانی به تیم ملی فوتسال ایران کرد تا با شکست میزبان برای اولین بار از سال 2010 به قهرمانی قاره آسیا برسد و خودش هم در کسب جام هت تریک کند.

شماره «7» تیم ملی فوتسال ایران 6 گل در مسابقات قهرمانی آسیا برای این تیم به ثمر رساند و موقعیت های گل زیادی برای هم تیمی هایش خلق کرد، به طوری که تیم ملی فوتسال ایران با ثبت 48 گل زده رکورد خارق العاده ای از خود بر جای گذاشت. پس از پایان مسابقات هم حسن زاده هم به عنوان باارزش ترین بازیکن مسابقات انتخاب شد.

در مسابقات جام جهانی فوتسال در کلمبیا، حسن زاده 5 گل برای ایران به ثمر رساند که از آن جمله می توان به گلزنی مقابل برزیل، قهرمان پنج دوره جام جهانی که در نهایت منجر به پیروزی ایران برابر حریف نامدار آمریکای جنوبی اش در مرحله یک هشتم نهایی شد، اشاره کرد.

حسن زاده که در حال حاضر عضو تیم فوتسال گیتی پسند از سوپرلیگ فوتسال ایران است، پیش از این دو بار قهرمانی در رقابت های فوتسال قهرمانی باشگاه های آسیا را با تیم های فولاد ماهان (2010) و تأسیسات دریایی (2015) تجربه کرده بود.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/396988

خبر فوق مربوط به رسانه دانشجو می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم