خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر:
تحقیقات از همسر نتانیاهو در پرونده سوءاستفاده از بودجه دولتی

یک روزنامه عبری‌زبان به نقل از پلیس رژیم صهیونیستی از آغاز تحقیقات از همسر نخست وزیر این رژیم در پرونده سوءاستفاده از بودجه دولتی برای کارهای شخصی خبر داد.

به گزارش مرور نیوز به نوشته روزنامه عبری زبان هاآرتص، پلیس رژیم صهیونیستی پس از دریافت اطلاعاتی جدید در پرونده مشهور به "خانه های آقای نخست وزیر"، ساره نتانیاهو، همسر بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر این رژیم را برای تحقیقات احضار کرد.

پرونده ساره نتانیاهو در ماه آوریل به دفتر دادستان کل رژیم صهیونیستی در قدس اشغالی منتقل شد و این دفتر نیز وی را برای انجام تحقیقات به پلیس تحویل داد.

پرونده "خانه های آقای نخست وزیر" شامل سه اتهام علیه این خانواده است که اولی اتهاماتی علیه ساره نتانیاهو برای تهیه غذا و به کارگیری آشپزان ویژه برای مهمانی های خانوادگی و پرداخت دستمزد آنها از دفتر نخست وزیری در قدس اشغالی و نیز پرداخت هزینه های تفریحات خانوادگی از بودجه عمومی است.

اتهام دوم باز هم متوجه ساره نتانیاهو است. وی متهم به پرداخت هزینه های نگهداری از پدرش از بودجه دفتر نخست وزیری است.

به نوشته این روزنامه، اتهام سوم نیز مربوط به پراداخت هزینه های سنگین تعمیرات و نگهداری از منزل خانواده نتانیاهو واقع در قیصریه از بودجه عمومی است.

پلیس رژیم صهیونیستی شش ماه قبل نیز خواستار احضار ساره نتانیاهو به دادگاه به دلیل سوءاستفاده از بودجه عمومی برای چمن کاری حیاط و تعمیرات برقی منزل شخصی شان در قیصریه شده بود.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/396982

خبر فوق مربوط به رسانهمرور نیوز می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم