کتاب سکه های ماشینی قاجار
تاریخ دریافت خبر:
اخبار بانک: همزمان با سفر دولت تدبیر و امید به استان خراسان رضوی، طرح بزرگ تولید اسید سیتریک روز پنجشنبه ١١ آذر با حضور مهندس نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت، دکتر مرتضی شهیدزاده رییس هیات مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی و جمعی از مقامات کشوری و با مشارکت و حمایت بانک کشاورزی راه اندازی شد. به گزارش پایگاه خبری اخبار بانک به نقل از روابط عمومی بانک کشاورزی، این طرح با تکنولوژی منحصر بفرد وبا تکیه بر توان مهندسی داخلی ، با مشارکت ١٩ میلیون یورویی بانک کشاورزی ودرراستای منویات مقام معظم رهبری در تحقق اقتصاد مقاومتی با پیام رییس جمهور از طریق ویدیو کنفرانس ، افتتاح شد.

بر اساس این گزارش ، در این مراسم نعمت زاده وزیر صنعت معدن و تجارت به طور ویژه از بانک کشاورزی و مدیرعامل این بانک در حضور رییس جمهور قدردانی کرد.

این گزارش می افزاید در ادامه حسینی مدیر عامل کشت وصنعت جوین تحقق این طرح بزرگ را مرهون حمایت های بی دریغ بانک کشاورزی دانست و از دکترشهیدزاده ومجموعه بانک کشاورزی قدردانی کرد.

شایان ذکر است با راه اندازی این طرح در کشت و صنعت جوین سبزوار با ظرفیت تولید سالانه ٢٠ هزارتن اسید سیتریک ، زمینه اشتغال مستقیم برای ٨٠ نفر فراهم شد.

همچنین درحاشیه مراسم امروز دکترشهیدزاده از نمایشگاه توانمندی های واحدتحقیقات کشت وصنعت جوین نیزبازدیدکرد.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/396978

خبر فوق مربوط به رسانه اخبار بانک می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم