خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر:
فرماندار پلدختر گفت: به دلیل بارندگی شدید، آزاد راه خرم زال مسدود شد و بارندگی ها همچنان با میزان بیشتری نسبت روز گذشته در پلدختر ادامه دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ نعمت الله دستیاری فرماندار پلدختر در گفتگو با خبرنگار بیان روز با اشاره به شدت گرفتن بارندگی ها در پلدختر اظهار داشت: تا ساعت 7 صبح امروز پلدختر با 46میلی متر بارندگی پس از دورود از نقاط پرباران استان است.

وی با اشاره به اینکه بارندگی همچنان در پلدختر ادامه دارد بیان کرد: به دلیل بارندگی،از ساعت 4 بامداد امروز به دلیل ریزش کوه، آزاد راه پل زال - خرم آباد در حد فاصل کیلومتر ۱۰ مسدود است.

فرماندار پلدختر ادامه داد: تلاش عوامل امدادی ،اجرایی و راهداری برای بازگشایی این مسیر و پاکسازی معابر پلدختر و معمولان ادامه دارد.

وی تصریح کرد: رانندگان وسائل نقلیه می توانند از مسیر پل زال-خرم آباد –پلدختر به عنوان مسیر جایگزین استفاده کنند.

دستیاری با قدردانی از شهرداران پلدختر ومعمولان اظهار داشت:دستگاه های خدمات رسان ،امدادی وانتظامی از شب گذشته تا امروز صبح مشغول کار بودند.

وی بیان کرد: با توجه به تمهیداتی که از قبل اندیشیده شده و حضور به موقع نیروها در نقاط مختلف شهرستان،تاکنون مشکل خاصی نداشته ایم.

نماینده عالی دولت در پلدختر با اشاره به بارندگی یک نواختی که در استان وجود دارد اضافه کرد: با توجه به اینکه شهرستان پلدختر به عنوان خروجی آب های سطحی لرستان قرار دارد،کلیه دستگاه های اجرایی عضو ستاد مدیریت بحران ،در صورت طغیان کشکان آمادگی لازم را دارند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه: betanews.ir/news/396961

خبر فوق مربوط به رسانهدانا می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم