خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر:

هرچند بررسی شاخص کیفیت هوا نشان می دهد ذرات معلق کمتر از 2/5 میکرون با 19 واحد کاهش نسبت به روز گذشته به عدد 133 رسیده است اما غلظت ذرات معلق تهران همچنان 33 واحد بیشتر از حد مجاز است.

آلودگی سرویس اجتماعی فردا: ابر سیاه گازهای آلاینده بار دیگر بر هوای تهران سایه انداخته و شاخص هوا را باعدد 133 برای گروه های حساس ناسالم کرده است. میزان انباشت ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون و دیگر گازهای آلوده کننده هوا، امروز به این عدد رسید و این در شرایطی است که روز گذشته این ذرات معلق شاخص 152 را نشان می داد. حالا هرچند بررسی شاخص کیفیت هوا نشان می دهد ذرات معلق کمتر از 2/5 میکرون با 19 واحد کاهش نسبت به روز گذشته به عدد 133 رسیده است اما غلظت ذرات معلق تهران همچنان 33 واحد بیشتر از حد مجاز است. نمودار حد استاندارد این ذرات 35 میکروگرم بر مترو مکعب است اما طی امروز که هوای تهران ناسالم برای همه گروه ها بوده، غلظت ذرات معلق کمتر از 2.5 میکرون به حدود عدد 77 نیز رسید. شاخص میانگین هوای روز جاری نیز عدد 145 و هوای ناسالم برای همه است. بدین ترتیب ماندن طولانی مدت برای تمام افراد مضر است و کارشناسان توصیه می کنند تا سالم شدن هوا از هرگونه حضور طولانی مدت در فضای باز خودداری کنید. همچنین ضروری است که همه افراد بخصوص گروه های حساس جامعه که شامل کودکان ،سالمندان ،بیماران قلبی و ریوی و خانم های باردار هستند از فعالیت در فضای باز خودداری کنند.


لینک کوتاه: betanews.ir/news/396957

خبر فوق مربوط به رسانهفردا می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم