کتاب سکه های ماشینی قاجار
تاریخ دریافت خبر:
خبرگزاری فارس: دولت با دست برداشتن از سیاسی‌کاری، غارتگران بیت‌المال را به قوه قضائیه معرفی کند

علی سلطانی وش دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه تربیت مدرس در گفت وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در دیدار با فرماندهان نیروی دریایی گفت: مدتهاست که از ماجرای افشای فیش های نجومی می گذرد و امروز برای مردم این سوال مطرح شده که چرا بعد از این همه مدت نتیجه رسیدگی به موضوع حقوق های نجومی برای ما مشخص نشده است؟

وی افزود: رهبر معظم انقلاب در دیدار فرمانداران نیروی دریایی موضوع حقوق های نجومی را از جمله کارهای ناتمام برشمردند، این فرمایش نشان می دهد دولت هنوز علیرغم وعده ها و شعارهایی که داد هیچ اقدامی برای معرفی و برخورد با نجومی بگیران نکرده است.

سلطانی وش تاکید کرد: در زمانی که بحث فیش های نجومی پیش آمد دولت سعی کرد با وعده رسیدگی سریع به این موضوع خشم مردم را نسبت به غارتگران بیت المال کم کند و از ابتدا معلوم بود که قصد برخورد با نجومی بگیران را ندارد.

وی گفت: امیدواریم دولت از سیاسی کاری دست بردارد و غارتگران بیت المال را سریع تر به قوه قضائیه معرفی کند. دولت باید بداند مرور زمان باعث نمی شود مردم این موضوع را فراموش کنند.

انتهای پیام/


-----------------------------------------------------------------------------
تذکر: کاربر محترم؛ انتشار مطالب دیگر رسانه ها از سوی هشدار نیوز لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. در ضمن شما می توانید اخبار و مطالب وزین خود را که تا کنون در هیچ رسانه‌ای منتشر نشده است از طریق بخش "تماس با ما" برای ما ارسال نمایید تا در صورت دارا بودن مولفه‌های لازم، در بخش ویژه منتشر گردد.
لینک کوتاه: betanews.ir/news/396898

خبر فوق مربوط به رسانه هشدار نیوز می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم