خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
خبرگزاری فارس: سلیمانی: هنوز به هماهنگی نرسیده‌ایم/حتی ناظر هم به داور تذکر می‌داد

مربی تیم والیبال بانوان پارسه با اعتراض به قضاوت داور 2 در دیدار تیمش با ذوب‌آهن گفت: داور روی اعصاب همه بود.

فریبا سلیمانی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره شکست 3 بر صفر تیمش مقابل ذوب آهن در هفته دوم لیگ برتر والیبال بانوان گفت: فکر نمی کردم چنین نتیجه ای رقم بخورد. البته روی برد هم حساب نمی کردم، چون تیم ما امسال جوان شده و بازیکنان تجربه کمتری دارند. نفرات جدیدی به تیم اضافه شده اند که هنوز به هماهنگی نرسیده اند. فکر می کنم ذوب آهن از همه تیم های لیگ هماهنگ تر است چون بازیکنانش سال ها کنار هم کار کرده اند.

وی افزود: بازیکنان ما در این دیدار خوب شروع کردند، انگیزه هم داشتند، اما هماهنگی نبود. شوک هایی که به تیم ما وارد شد از جمله منحل شدن تیم 24 ساعت قبل از شروع مسابقه و تغییراتی که در تیم داشتیم همه تاثیرگذار بود. نگین شیرتری فقط دو هفته بود که به به جمع ما اضافه شد اما تا لحظه آخر مشکل کمیته انضباطی داشت.

مربی تیم والیبال بانوان پارسه با اعتراض به داوری این دیدار، تصریح کرد: داور 2 این بازی از دبی آمده بود و اصلا نمی دانم قضاوت بین المللی داشت یا نه. ما مشکلی برای قضاوت او نداشتیم اما بهتر بود او یک بازی سنگین را سوت نمی زد و از لیگ دسته اول شروع می کرد. قضاوت این داور به گونه ای بود که ارتباطی به تیم برنده و بازنده نداشت. حتی حریف هم متوجه شدم به نحوه قضاوت او معترض بود. ناظر داوری هم مرتب تذکر می داد و چنین قضاوتی روی اعصاب همه تاثیر می گذارد.

سلیمانی در پاسخ به این سوال که آیا به صورت رسمی اعتراضی داشتید یا خیر، خاطرنشان کرد: به ناظر بازی گفتم و او هم گفت همه اتفاقات را به فدراسیون انتقال می دهد. این داور از دبی آمده بود، اما فکر نمی کنم امارات لیگ قوی داشته باشد.

وی همچنین با اشاره به تعطیلی 3 هفته ای لیگف گفت: تمرینات ما ادامه دارد. امیدوارم این تعطیلی بهترین فرصت برای این باشد که بچه ها خودشان را پیدا کنند. برد و باخت ها همیشه هست و مهم این است که از آنها استفاده کنیم. می توانیم دور برگشت جبران کنیم.

انتهای پیام/ر

لینک کوتاه: betanews.ir/news/396872

خبر فوق مربوط به رسانهفارس نیوز می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم