کتاب سکه های ماشینی قاجار
تاریخ دریافت خبر:
زولا: بازگشت بالوتلی به تیم ملی تنها به زمان وابسته استماریو بالوتلی بیش از 2 سال است که به تیم ملی دعوت نشده، اما جانفرانکو زولا معتقد است که مهاجم نیس در آستانه بازگشت به تیم ملی است.

طرفداری – به گزارش fourfourtwo زولا معتقد است که بازگشت بالوتلی به تیم ملی تنها به زمان وابسته است. بالوتلی در 9 بازی در لیگ فرانسه 7 بار گلزنی کرده است. وی از تاریخ 6 نوامبر به دلیل مصدومیت برای تیم نیس به میدان نرفته است.

مهاجم سابق تیم لیورپول پس از جام جهانی 2014 برای تیم ملی ایتالیا به میدان نرفته است، اما ملی پوش سابق تیم ملی ایتالیا معتقد است که وی به زودی به تیم ملی باز می گردد.

زولا در مصاحبه با Omnisport گفت:

از نظر من بالوتلی عملکرد بسیار خوبی دارد و امیدوارم که بتواند این سطح را برای مدتی طولانی حفظ کند. اگر او این کار را انجام دهد بازگشت وی به تیم ملی تنها به زمان وابسته خواهد بود. مسئله مهم درباره بالوتلی توانایی های او نیست، بلکه درباره کنترل خود است.

جامپیرو ونتورا، سرمربی تیم ملی ایتالیا می گوید که عملکرد بالوتلی را زیر نظر دارد و زولا معتقد است که این بازیکن 26 ساله در حال مدیریت مسائل ذهنی در بازی خود است.

دعوت شدن او به تیم ملی بر عهده من نیست و ونتورا باید تصمیم نهایی را بگیرد. اما من خوشحال هستم که او به تعادل رسیده و این تعادل به وی اجازه می دهد که توانایی های خود را نشان دهد.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/396868

خبر فوق مربوط به رسانه طرفداری می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم