خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر:
از میان 41 خودرو مورد بررسی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، 21 خودرو با درجه کیفی یک ستاره تولید می شوند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ طبق آخرین گزارش ارزیابی کیفیت خودرو ها که مربوط به مهرماه سال جاری می شود تعداد خودروهای تولید شده در این ماه به 78 هزار و 816 دستگاه رسیده که نسبت به شهریور ماه 21 هزار و 873 دستگاه رشد داشته است.


براین اساس سهم خودرو های سواری از کل تولیدات با یک درصد افزایش از 93 به 94 درصد و سهم تولید وانت از 7 درصد به 6 درصد کاهش یافته است؛ بیشترین خودرو تولید شده طی شهریور و مهرماه خودرو پژو 206 و کمترین آن در مهرماه آریو و در شهریور ماه برلیانس H330 بوده است.

بیشترین تولید وانت در شهریور و مهرماه از آن نیسان دوگانه سوز و کمترین تولیدات نیز مربوط به وانت دیزل زامیاد در ماه مهر است؛ گفتنی است در شهریور کمترین تولید وانت مربوط به خودروی تندر بوده است.


خودروهای سواری
در جدول سطوح کیفیت خودروها پنج طبقه بندی وجود دارد که مربوط به خودروهای زیر 25، 25 تا 50، 50 تا 70، 75 تا 100 و بالاتر از 100 میلیون تومان است.

در کلاس خودرویی پایین تر از 25 میلیون تومان پنج خودرو که تماما مربوط به شرکت خودرو سازی سایپا و زیر مجموعه آن یعنی پارس خودرو است، قرار دارد ؛ خودروهایی نظیر تیبا، سایپا 131 و سایپا 111 در این طبقه بندی هستند که طبق بررسی های انجام شده تنها یک ستاره کیفیت را دریافت کرده اند.

منبع : باشگاه خبرنگاران

انتهای پیام/

لینک کوتاه: betanews.ir/news/396847

خبر فوق مربوط به رسانهدانا می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم