خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
اپلیکیشن Caravelle: مرور وب در محیطی زیبا در ویندوزموبایل - زوم اپ

Caravelle مرورگی برای ویندوز ۱۰ موبایل است که به کمک آن می توانید در محیطی شیک و جذاب به مرور سایت های اینترنتی بپردازید.

به جرئت می توان گفت یکی از رایج ترین استفاده هایی که از گوشی های موبایل می شود، مرور سایت های اینترنتی است. هر کاربری به خصوص افرادی که در حال حاضر مشغول خواندن این مطلب هستند، چندین سایت مختلف را در لیست ذهنی خود قرار داده اند و روزانه حداقل یک بار به مرور آن ها خواهند پرداخت. اپلیکیشن های متنوع و مختلفی برای این امر ساخته و منتشر شده است؛ اما معمولا هر اپلیکیشن با نقص هایی مواجه می شود که آن را از یک انتخاب ایده آل بودن خارج می کند. Caravelle اما مرورگری جدید برای ویندوز ۱۰ موبایل است که به کمک آن می توانید محیطی زیبا و پر از امکانات برای مرور اینترنتی خود مهیا کنید. موضوعی که در همان اولین ورود به برنامه توجه کاربران را جلب خواهد کرد، رابط کاربری زیبا و حرفه ای Caravelle است که از همان ابتدا به کاربر نوید اپلیکیشنی حرفه ای و به روز می دهد. در کنار این ظاهر زیبا، امکانات خوب و جامع برنامه باعث شده اند تا Caravelle یک مرورگر ایده آل و یک رقیب جدی برای مرورگر پیش فرض ویندوز موبایل باشد.

همه چیز در Caravelle در جای درست قرار دارد. امکانات برنامه و ابزارک های وب گردی در Caravelle، همگی در منوی کناری برنامه و به صورت کاملا منظم چیده شده اند و کاربر در استفاده از امکانات برنامه سردرگم نخواهد شد. محیط برنامه شباهت زیادی به نسخه ی وب مرورگر ها دارد؛ یک آیکون ستاره در مقابل Adress Bar قرار گرفته است که می توانید مانند مرورگر های دسکتاپ با لمس آن، صفحه ی مورد نظر را به Bookmark -های خود اضافه کنید. شیوه ی نمایش تب ها هم به شکل مرورگرهای دسکتاپ است و از همان ابتدا به طور کامل به نمایش گذاشته خواهند شد و مانند برخی مرورگرهای موبایلی، تب ها در یک آیکون مربع شکل پنهان نشده اند. Caravelle مجهز به یک دانلود منیجر داخلی است تا بتوانید علاوه بر آنکه فایل ها و عکس های مورد نظر را به آسانی هرچه تمام تر دانلود کنید، به طور سریع تری فایل های دریافتی را مشاهده و مدیریت کنید. این برنامه با حجم بسیار کم ۳ مگابایت منتشرشده است و برای اجرا به نسخه ی ۱۰ ویندوز موبایل نیاز خواهد داشت.

نکات مثبت

  • طراحی زیبای رابط کاربری
  • پشتیبانی از نمایش جداگانه تب ها
  • پشتیبانی از امکان «بوکمارک» و «مطالعه برای بعد»

نکات منفی

  • عدم پخش بدون مشکل فایل های فلش
دانلود اپلیکیشن ویندوز استوراپلیکیشن های محبوب خود را از طریق ایمیل app@zoomit.ir به زومیت معرفی کنید

لینک کوتاه: betanews.ir/news/396836

خبر فوق مربوط به رسانه زومیت می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم