خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
رانیری: خریدهای جدید لسترسیتی نباید برای عملکرد ضعیف تیم مورد انتقاد قرار بگیرند کلودیو رانیری از هواداران تیم درخواست کرد که به بازیکنان جدید تیم برای هماهنگی با شرایط جدید زمان بیشتری بدهند.

به گزارش فرتاک ورزشی، کلودیو رانیری معتقد است که بازیکنان جدید تیم نباید برای عملکرد ضعیف این فصل مدافع عنوان قهرمانی لیگ برتر مورد انتقاد قرار بگیرند. لسترسیتی پس از گذشت 13 هفته از لیگ در جایگاه چهاردهم قرار دارد و تنها 2 امتیاز با ناحیه سقوط فاصله دارد.

اسلام سلیمانی، احمد موسی و نامپالیس مندی بازیکنان جدید لسترسیتی هستند. این تیم در رقابت های لیگ عملکرد خوبی ندارد، اما در لیگ قهرمانان اروپا بسیار مقتدرانه ظاهر شده و به مرحله حذفی صعود کرده است.

رانیری نتایج ضعیف تیم را به دلیل بازیکنان جدید نمی داند و معتقد است که هر بازیکنی باید فرصت داشته باشد تا بتواند با شرایط جدید سازگار شود.

رانیری در مصاحبه خود گفت:

بازیکنان جدید بسیار خوب هستند و من بسیار خوشحال هستم. اما همیشه وقتی بازیکن جدیدی به تیم اضافه می شود، مشخص نیست که از ابتدا بتواند عملکرد خوبی داشته باشد. ریاض محرز از فصل دوم حضور در لستر اوج گرفت، اگر این کار برای او شش یا هفت ماه طول کشید، تصور کنید که برای سایر بازیکنان شرایط چگونه است.اگر نسبت به فصل گذشته شرایط را نگاه کنید، ما همه چیز را باخته ایم، اما روحیه تیم مانند قبل است.

لسترسیتی که تنها 3 برد در لیگ برتر کسب کرده، ممکن است که در مهلت نقل و انتقالات زمستانی برای جذب بازیکن جدید اقدام کند.

رانیری درباره احتمال جذب بازیکن جدید گفت:

مسلما. ما تمام گزینه های خود را بررسی می کنیم و به افراد جدیدی نیاز داریم.

ویلفرد اندیدی، هافبک تیم خنک بلژیک یکی از بازیکنانی است احتمال دارد در ژانویه به لسترسیتی ملحق شود.

انتهای پیام/

لینک کوتاه: betanews.ir/news/396828

خبر فوق مربوط به رسانهفرتاک می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم