خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر:
کورکر در توییتر خود نوشت: تمدید قانون تحریم ایران این امکان را به آمریکا می دهد که تحریم هایی را که باراک اوباما، رئیس جمهوری آمریکا برای اجرای توافق اتمی با ایران برداشته بود، بار دیگر به اجرا بگذارد. پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : باب کورکر: «تمدید تحریم‌ها» ابزار لازم را در اختیار ترامپ می‌گذارد تا با ایران مقابله کند
سناتور باب کورکر، رئیس کمیته روابط خارجی سنای آمریکا می گوید مصوبه تمدید قانون تحریم های ایران در کنگره به دونالد ترامپ ابزار لازم را می دهد تا ایران را به خاطر اقداماتش، تحت فشار بگذارد.
به گزارش انتخاب؛ سناتور کورکر از اقدام روز پنجشنبه سنای آمریکا در تصویب تمدید «قانون تحریم ایران» به مدت ۱۰ سال استقبال کرد. پیشتر این طرح در مجلس نمایندگان تصویب شده بود.
این طرح با ۹۹ رای موافق به تصویب رسید و هیچ رای مخالفی در سنا نداشت.
باب کورکر در توییتر نوشت تمدید قانون تحریم ایران این امکان را به آمریکا می دهد که تحریم هایی را که باراک اوباما، رئیس جمهوری آمریکا برای اجرای توافق اتمی با ایران برداشته بود، بار دیگر به اجرا بگذارد.
این سناتور جمهوری خواه همچنین گفت مصوبه تمدید قانون تحریم ایران اطمینان می دهد که دونالد ترامپ از ابزار لازم برای مقابله کردن با اقدامات ایران برخوردار باشد.
او گفت به ادامه کار برای وادار کردن ایران به پاسخگویی در مورد اقداماتش ادامه می دهد.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/396807

خبر فوق مربوط به رسانهانتخاب می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم