خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر:
پارسایی با اشاره به حادثه ریلی که در سمنان اتفاق افتاد گفت: وزیر راه و شهر سازی باید پاسخگوی این کم کاری خود باشد و اگر خود را مقصر این حادثه می دانند باید استعفا دهند.

بهرام پارسایی، سخنگوی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ در خصوص حادثه ریلی که در محور سمنان مشهد رخ داد و در پی آن شماری از هموطنان جان خود را از دست دادند گفت: استعفای مدیر عامل شرکت راه آهن نشان داد دولتی ها پذیرفته اند که مقصر اصلی حادثه خود آنها هستند.

وی در ادامه در خصوص استیضاح وزیر راه و شهرسازی نیز اظهارداشت: آقای آخوندی باید در خصوص این حادثه پاسخگو باشد و در مجلس حضور یابند، اینکه ایا آقای آخوندی استیضاح شوند یا نه قطعا باید در مجلس حضور یابند و پاسخ نمایندگان را بدهند.

سخنگوی فراکسیون امید مجلس با بیان اینکه مسئولین باید پاسخگوی چنین حادثه ای باشند، بیان کرد: حادثه ای که برای هموطنان ما اتفاق افتاد حادثه دردناکی است و باید مسئولین امر پاسخگوی حادثه ریلی باشند، هفته اینده و بعد از تعطیلات مجلس باید موضوع رسیدگی به حادثه ریلی با حضور آقای اخوندی در راس کار مجلس در هفته اینده قرار گیرد.

پارسایی همچنین در خصوص استعفای وزیر راه و شهر سازی نیز خاطرنشان کرد: اگر آقای آخوندی احساس مسئولیت کند و احساس کند که کم کاری کرده است و در این زمینه خود را مقصر بداند باید استعفا دهند، وزیر راه با استعفای خود احترام به افکار عمومی می گذارد.

انتهای پیام/ت

لینک کوتاه: betanews.ir/news/396793

خبر فوق مربوط به رسانهدانا می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم