خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر:

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، در دیدار نهایی این رقابت ها تیم های بیمه رازی ایران و تایتان مرکوری آمریکا به مصاف هم رفتند که در پایان تایتان مرکوری آمریکا در دیداری سخت موفق شد با نتیجه ۴ بر ۳ به برتری برسد و عنوان قهرمانی را از آن خود کند و بیمه رازی نیز پس از دو قهرمانی در دوره های قبل به نایب قهرمانی باشگاه های جهان دست یابد.

در وزن ۵۷ کیلوگرم حسن رحیمی پس از کسب مدال برنز المپیک در دیداری نه چندان سخت موفق شد ۵ بر ۲ حریف خود را از پیش رو بردارد.
در وزن ۶۱ کیلوگرم مسعود اسماعیل پور دارنده مدال های نقره و برنز جهان به مصاف ولادیمیر خینچگاشویلی قهرمان المپیک ۲۰۱۶ در وزن ۵۷ کیلوگرم رفت و در حالیکه تا ثانیه های پایانی با نتیجه یک بر یک پیروز این مبارزه بود بدلیل تکرار خطای ضربه دست بر صورت حریف و بدنبال آن ضربه عمدی حریف، هر دو کشتی گیر از سوی داور دیسکالیفه شدند و این مبارزه برنده ای نداشت.

در وزن ۷۴ کیلوگرم نیز رضا افضلی در حالیکه تا ثانیه های پایانی ۴ بر یک جلو بود توسط حریف در خاک نشست و بارانداز شد. کادر فنی بیمه رازی نسبت به این موضوع که پس از پایان وقت کشتی حریف آمریکایی اجرای فن کرده به تیم داوری اعتراض کرد که با بازبینی فیلم و رد این اعتراض یک امتیاز دیگر به کشتی گیر آمریکایی داده شد تا در نهایت این مبارزه ۶ بر ۴ به سود رقیب افضلی به پایان برسد.
علیرضا کریمی دارنده مدال برنز جهان و نماینده وزن ۸۶ کیلوگرم ایران در المپیک ریو نیز مقابل دیوید تیلور در دقیقه نخست ۴ امتیاز پیش افتاد اما در ادامه مقابل قدرت بدنی حریف کم آورد و در نهایت ۱۲ بر ۶ شکست خورد.

در وزن ۹۷ کیلوگرم عباس طحان نفر پنجم جهان در سال ۲۰۱۵ دست به کار بزرگی زد و کایل اسنایدر قهرمان المپیک ریو را در حالیکه تا ثانیه های پایانی یک بر یک شکست خورده بود ۳ بر یک از پیش رو برداشت تا شانس بیمه رازی برای قهرمانی در این مسابقات را زنده نگه دارد.
پرویز هادی آخرین نماینده ایران بود که به روی تشک رفت و در حالیکه می توانست با کسب پیروزی قهرمانی را برای ایران به ارمغان بیاورد مقابل حریف خود سه بر دو شکست خورد تا تایتان مرکوری در مجموع ۴ بر ۳ به برتری برسد و جام قهرمانی را بالای سر ببرد.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/396775

خبر فوق مربوط به رسانهشبکه خبر می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم