جشنواره نوروزی
تاریخ دریافت خبر:
مرته-ساکر-در-هر-لحظه-از-بازی-می-توانیم-دروازه-حریف-را-باز-کنیم

وبسایت رسمی برنامه نود - مدافع تیم فوتبال آرسنال تأکید کرد که این تیم یک رقیبی بسیار خطرناک برای همه تیم های لیگ برتری تبدیل شده و دیگر بازی برابر آنها اصلاً آسان نخواهد بود.

به گزارش وب سایت نود، تیم فوتبال آرسنال در فصل جاری رقابت های لیگ برتر تنها در هفته نخست این بازیها در برابر لیورپول تن به شکست داد تا در پایان هفته سیزدهم این رقابتها با کسب 28 امتیاز و 3 امتیاز کمتر از چلسی صدرنشین، در رده چهارم جدول رده بندی قرار گرفته است.

پر مرته ساکر مدافع آلمانی آرسنال معتقد است که سطح کیفی این تیم به اندازه ای پیشرفت کرده است که در بازی های این فصل قادر بوده تا در هر زمانی از بازی دروازه حریفان را باز کند. این مدافع باتجربه در ویژه برنامه مربوط به دیدار این تیم در جام اتحادیه انگلیس برابر ساوتهمپتون به تلویزیون اختصاصی آرسنال درباره شرایط آرسنال در رقابت های این فصل و عملکرد خط دفاعی اینگونه توضیح داد:

برای آنکه بتوانیم در بازی های لیگ هفته های طولانی بدون شکست باشیم و عملکرد قابل قبولی را ارائه کنیم، تلاش بسیار زیادی داشته ایم؛ در بازی های این فصل، به ویژه آخرین بازی ما در لیگ، کسب سه امتیاز بازی اهمیت فوق العاده ای برای ما دارد. مثلاً در بازی یکشنبه در لیگ، وقتی بورنموث گل تساوی را در نیمه نخست بازی وارد دروازه ما کرد، بازیکنان بر تلاش خود افزودند و با انرژی بیشتر به بازی برگشتند تا روند شکست ناپذیری و البته استفاده بهینه از فرصت های گلزنی را همچنان حفظ کرده باشیم.

این مدافع 32 ساله در ادامه افزود:

درست همان زمانی که فکر می کنید ما خسته شده ایم و دیگر توان بازی کردن نداریم و نمی توانیم انرژی بیشتری در زمین داشته باشیم، در همان لحظه از جا بلند شده، انرژی بیشتری گرفته و در لحظه از بازی می توانیم به دروازه حریف حمله کرده و آنها را تسلیم کنیم. همین ویژگی های خوب از آرسنال تیمی خطرناک ساخته است؛ اینکه ما می توانیم در هر لحظه از بازی دروازه حریف را باز کنیم، حتی زمانی که به نظر می رسد خستگی ما را از پا درآورده است.

مرته ساکر به دلیل مصدومیت در تمرینات پیش فصل، در بازی های این فصل نتوانسته در ترکیب شاگردان ونگر به میدان برود و خود را به عنوان بازیکن تأثیرگذاری معرفی کند. یک مدافع آلمانی دیگر به عنوان جانشین مرته ساکر توانسته در بازی هایی که برای توپچی های لندن به میدان رفته عملکرد تأثیرگذاری داشته باشد و یکی از عوامل اصلی شکست ناپذیری آرسنال در دوازده هفته گذشته بوده است. شکودران موستافی بازیکنی که تابستان با جدایی از والنسیای اسپانیا به لندن رفت تا جای خالی بازیکن هموطن خود را پر کند.

 

2081

لینک کوتاه: betanews.ir/news/396771

خبر فوق مربوط به رسانهبرنامه نود می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم