خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
img

به گزارش انصاف نیوز، «هادی آخوندی» در یادداشتی نوشت:

کمتر از شش ماه دیگر تا برگزاری انتخابات ریاست جمهوری زمان باقی است و شاهد آغاز کنش ها و واکنش های تبلیغاتی مربوط هستیم. هر چند دولت یازدهم تمام سعی خود را در مدت سه سال و چند ماه دوره اول به کار گرفته تا امور مملکت به نحو قابل قبولی انجام شود و به امر رهبری مبنی بر عدم شروع فعالیت های زودهنگام انتخاباتی جامه عمل بپوشد، اما مخالفین هر روز ساز جدیدی کوک کرده و با انواع سنگ اندازی ها و تخریب ها و توهین ها تمام تلاش خود را در به زمین زدن رقیب به کار بسته  و در این مسیر حتی از خون هموطنان مان که در حادثه برخورد قطار از دنیا رفتند نیز نگذشتند و آن را تیتر رسانه های خود کردند.

متاسفانه مدعیان اصولگرایی و ولایت مداری برخلاف نص صریح فرمایش رهبر معظم انقلاب که مسوولین را از ایجاد فضای دوقطبی در جامعه برحذر داشتند، دائم بر طبل اختلاف و تفرقه می کوبند و سعی دارند به هر طریق ممکن قدرت از دست رفته شان را باز پس گیرند.

کار این طیف از تخریب و توهین گذشته و به تازگی، تهمت و بهتان را سرلوحه کار خود قرار داده اند، به نحوی که لیدر جریان خاص افراطی در صفحه مجازی اش، به اعضای کابینه به طرز بی سابقه و شرم آور، تهمت روابط غیراخلاقی می زند.

هنوز زمان زیادی از مناظره های تبلیغاتی انتخابات آمریکا نگذشته است، صحبت ها و پرده دری های جنسی و غیراخلاقی در این برنامه ها به حدی بود که تمام دنیایی که به اعتقاد ما بویی از اخلاق نبرده اند، به آن واکنش نشان داد و محکوم کرد. در کشور خودمان نیز واکنش ها بسیار بود. مقام معظم رهبری این سخنان نامزدهای انتخابات آمریکا را برای نابودی کشورشان کافی دانستند.

حال چه شده است که یک فرمانده دفاع مقدس، رزمنده ای که برای دفاع از وطن و هم‌وطن، زمانی در جبهه جنگ مقابل دشمن سینه سپر کرده بود، این چنین به ناموس وطن می تازد و آبروبری می کند؟

این رسم مسلمانی است علیه کسی که به هر دلیلی در بند است و قادر به دفاع از خود نیست، نسبت ناروا بدهید؟

برادر حزب‌اللهی، آیا این نارواگویی‌ها برای نابودی اخلاق و ارزش‌هایی که مدعی دفاع از آن‌ها هستید کافی نیست؟! هر چند امیدی به هدایت و اصلاح شما و دوستان تان نیست، لیک وظیفه دانستم این مهم را متذکر شوم.

و فصل‌الخطاب کلام این سخن الهی که می‌فرماید: «کسانی که زنان پاکدامن و بی خبر (از هرگونه آلودگی) و مؤمن را متهم سازد، در دنیا و آخرت از رحمت الهی به دورند و عذاب بزرگی برای آنهاست.» (نور-۲۳)

انتهای پیام

کلمات کلیدی: الله کرم - هادی آخوندی

لینک کوتاه: betanews.ir/news/396761

خبر فوق مربوط به رسانهانصاف می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم