خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر:
سالار عقیلی

مشهد- سالار عقیلی خواننده نام آشنای موسیقی سنتی ایران آغاز چهلمین سال زندگی خود را در خانه دلها و در کنار معلولان آسایشگاه شهید فیاض بخش مشهدجشن گرفت.

به گزارش خبرنگار قدس آنلاین در این جشن تولد که شامگاه پنج شنبه ۱۱ آذرماه و مصادف با نخستین روز ماه ربیع الاول در محل این موسسه خیریه برگزار شد زمزمه مهربانی «وطنم» اثر ماندگار و مشهور استاد عقیلی در گوش مددجویان آسایشگاه معلولان شهید فیاض بخش طنین انداز شد و موجی از شادی و شعف خانه دل ها را فرا گرفت.

در این جشن که به بهانه تولد این خواننده سنتی برگزار شد «محمد رضا طالقانی» پهلوان و قهرمان کشتی جهان و رییس سابق فدراسیون کشتی نیز حضور داشت.

پیش از مراسم جمعی از فرزندان خانه دلها در فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد از سالار عقیلی استقبال به عمل آورده و وی را تا محل آسایشگاه معلولین شهید فیاض بخش مشهد مشایعت کردند.

سالار عقیلی خواننده موسیقی سنتی ایرانی و دانش آموخته ی هنرستان موسیقی سوره و نیز دارای مدرک کارشناسی در رشته بازیگری تئاتر متولد ۱۱ آذر ۱۳۵۶ از تهران است.

وی خواننده ثابت ارکستر موسیقی ملی ایران و سابقه کار با گروه دستان، گروه راز و نیاز و ارشد طهماسبی را دارد. عقیلی سرود ایران جوان را با اجرای ارکستر ملل در کارنامه دارد.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/396760

خبر فوق مربوط به رسانهقدس آنلاین می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم