خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر:
رازانی کرمانشاه- استاندار کرمانشاه گفت: باید برنامه‌ای ۵ ساله برای مبارزه مواد مخدر و اعتیاد در استان کرمانشاه تهیه و تدوین شود.

به گزارش خبرنگار مهر، اسدالله رازانی شامگاه پنجشنبه در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر که در استانداری کرمانشاه برگزار شد، به معضل اعتیاد در جامعه و لزوم مقابله با آن اشاره کرد.

وی خواستار برگزاری منظم جلسات شورای مبارزه با مواد مخدر استان شد و افزود: باید برآورد دقیق و مشخصی از وضعیت اعتیاد در استان انجام شود تا بتوان تصمیم گیری های لازم را انجام داد.

استاندار کرمانشاه با اشاره به ارتباط مستقیم معضل اعتیاد با فقر و مشکلات مالی بیان کرد: باید با برنامه ریزی و اقدام موثر معضل اعتیاد و کارتن خوابی را در استان برطرف نماییم.

وی با اشاره به سکونت ٧٠ درصدی جمعیت شهرنشین استان در شهر کرمانشاه گفت: مشکل اعتیاد در این استان حاد است و برنامه های مقابله با اعتیاد و مواد مخدر باید مستمر باشد و متوقف نشود.

رازانی با بیان اینکه ٨٠ درصد معتادان استان در شهر کرمانشاه زندگی می کنند، گفت: باید برنامه ای مدون و ۵ ساله با محوریت مبارزه با مواد مخدر در استان تهیه شود.

وی خواستار هم افزایی بیشتر دستگاه ها و نهادها در راستای اجرای برنامه های مبارزه با مواد مخدر در استان شد و افزود: باید وظایف سازمان ها در این خصوص تبیین شود.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/396744

خبر فوق مربوط به رسانه خبرگزاری مهر می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم