جشنواره نوروزی
تاریخ دریافت خبر:

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان قلعه گنج در گفت وگوبا هشدارنیوز به نقل از میزان از کشف بیش از هزار و 620کیلوگرم مواد مخدر در هشت ماهه گذشته خبرداد و گفت: عمدتا قاچاچیان قصد انتقال این مواد را از مرزهای شرقی کشور به سایر استان‌ها داشته اند.

وی همچنین گفت: با تلاش و هوشیاری ماموران اداره اطلاعات 45کیلوگرم مواد مخدر از نوع هروئین  در این شهرستان کشف شد، قاچاقچیان قصد  انتقال این مواد را به استان هرمزگان داشتند که موفق به انجام نقشه شوم خود نشدند.

مسلم سالاری با بیان اینکه امنیت در قلعه گنج مطلوب ارزیابی می شود،اظهار کرد:دستگاه قضائی با قاطعیت با سوداگران مرگ وقاچاقچیان مواد مخدر برخورد خواهد کرد واجازه نخواهد داد آرامش وامنیت شهروندان به خطر بیفتد.

این مقام قضائی با اعلام اینکه تحقیقات در جهت دستگیری عاملان به ویژه سرباندهای این محموله مواد مخدر همچنان ادامه دارد،تصریح کرد: قاچاقچیان قصد انتقال مواد مخدر را به استان هرمزگان داشتند که با هوشیاری سربازان گمنام امام زمان(عج)موفق به انجام نقشه شوم خود نشدند.

انتهای پیام/ 
لینک کوتاه: betanews.ir/news/396732

خبر فوق مربوط به رسانههشدار نیوز می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم