خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
  • کنسول و بازی

روز شلوغی برای The Legend of Zelda: Breath of the Wild بود. پس از نمایش ویدیویی از این عنوان با یک موسیقی زیبا و دریافت جایزه مورد انتظارترین عنوان 2017، نوبت به یک تریلر چند دقیقه ای از گیم پلی بازی رسید تا بازیکن ها بیشتر با مکانیزم های این عنوان آشنایی پیدا کنند. تقریبا بیشتر المان هایی که تریلر نشان می داد را با نمایش های قبلی دیده بودیم اما این بار ژاپنی ها با یک منطقه متفاوت به ماجراجویی پرداختند.

با توجه به اطلاعات به دست رسیده، این ویدیو روی کنسول Wii U اجرا شده و متاسفانه همچنان نمی دانیم نینتندو کی Breath of the Wild را به انتشار خواهد رساند. بد نیست بدانید این عنوان پیشتر هم طی مراسم های گوناگون خوش درخشیده بود. به گونه ای که از دیدگاه بسیاری از وب سایت ها، Breath of the Wild بهترین نمایش را بین عناوین معروف E3 2016 داشت.

این عنوان ابتدا قرار بود سال 2015 منتشر شود ولی به خاطر بعضی مشکلات، عرضه بازی عقب افتاد. ساخته معروف نینتندو، سال آتی برای پلتفرم های وی یو و نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد. ویدیو به نمایش آمده از گیم پلی Breath of the Wild را می توانید در ادامه مشاهده نمایید.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/396716

خبر فوق مربوط به رسانهدیجیاتو می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم