خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:

فرهنگ > سینما - فیلمبرداری فیلم سینمایی «بوف کور» در جزیره قشم به پایان رسید.

«بوف کور» با بازی احمد مهرانفر به پایان رسید / عکس

فرهنگ > سینما - فیلمبرداری فیلم سینمایی «بوف کور» در جزیره قشم به پایان رسید.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، فیلمبرداری فیلم سینمایی «بوف کور» به نویسندگی و کارگردانی احمدرضا معتمدی که از اواسط مهرماه در تهران آغاز شده بود، امروز در جزیره قشم به پایان رسید.

احمد مهرانفر یکی از بازیگران این فیلم با انتشار عکسی از پشت صحنه «بوف کور» در اینستاگرامش خبر پایان این اثر سینمایی را داد.

مهرانفر در شرح این عکس نوشته: «غروب آخرین روز فیلمبرداری فیلم سینمایی بوف کور به کارگردانی دکتر احمد رضا معتمدی نازنین... بندر لافت جزیره قشم تجربه ای شیرین اما سخت ... و همکارانی که همراهی شان برایم خاطره ساز شد...»

به گزارش خبرآنلاین، «بوف کور» که پیش از این «نبض آرام چوب، تپش تند فلز» نام داشت مضمونی اجتماعی دارد و داستان زندگی یک نوازنده دو تار سنتی را روایت می کند که از شهرستان برای کار به تهران می آید و پس از چندی جذب یک بند راک می شود.

به جز مهرانفر، هومن برق نورد، اندیشه فولادوند و حامد کمیلی نیز از بازیگران این فیلم سینمایی هستند. «آلزایمر» «قاعده بازی»، «دیوانه ای از قفس پرید»، «زشت و زیبا» و «هبوط» نیز دیگر آثار سینمایی این کارگردان به شمار می آیند.

«بوف کور» به تهیه کنندگی سعید سعدی قرار است برای حضور در سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر آماده نمایش شود.

58244

لینک کوتاه: betanews.ir/news/396702

خبر فوق مربوط به رسانهخبر آنلاین می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم