خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
مقایسه حرکت من با شعر سعدی از سوی وزیر ورزش و جوانان برایم ارزشمند است/ می توانستم نتیجه گرندپری تهران را تکرار کنم بانوی شطرنج باز ایران گفت: با توجه به بازی هایی که انجام شده احساس میکنم فاصله ام با رقیبانم کمتر شده است.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، سارا خادم الشریعه بانوی شطرنج باز ایران درخصوص عملکردش در بازی های شطرنج گرندپری بانوان صحبت کرد.

وی در پایان این رقابت ها در گفتگو با خبرنگار برنا با اشاره به کیفیت مسابقات اظهار داشت: در این مرحله از رقابت های گرندپری نسبت به دوره های قبل بهترین عملکردم را داشتم. درست است که نتوانستم مقام دومی رقابت های تهران را کسب کنم ولی به جز یکی دو مسابقه از نتیجه و بازی هایی که انجام دادم راضی هستم.

خادم الشریعه در ادامه با اشاره به اتفاقی که مقابل حریف اوکراینی برایش افتاد و بازی را جوانمردانه با نتیجه تساوی به پایان برد، خاطرنشان ساخت: آن بازی تنها بازی من در این رقابت ها بود که خیلی کوتاه به پایان رسید. ۲۰ دقیقه قبل از شروع بازی من با حریف اوکراینی، بازیکن فرانسوی که در این رقابت ها حضور داشت به دلیل مشکل قلبی حالش بد شد و از آنجاکه بازیکن اوکراینی با او دوست بود از او خواهش کرد که او را به بیمارستان منتقل کند.

وی در ادامه افزود: وقتی من به سالن رسیدم سرداور مسابقات جریان را برایم توضیح داد و من قبول کردم که بازی با تاخیر آغاز شود. ولی وقتی حریف اوکراینی من به سالن آمد واقعا وضعیت خوبی نداشت و به همین علت تصمیم گرفتم که بازی را خیلی زود به اتمام برسانم. همچنین بازیکن فرانسوی هم به مسابقات بازگشت ولی آن دور از رقابت ها را از دست داد.

بانوی شطرنج باز کشورمان در ادامه درخصوص تمجید وزیر ورزش و جوانان از حرکت وی و مقایسه این حرکت با شعر سعدی که بنی آدم اعضای یکدیگرند، اظهار داشت: دکتر سلطانی فر در این مدتی که به عنوان وزیر ورزش انتخاب شده است به من لطف و توجه کافی را داشته اند. و اینکه برداشت ایشان از این عمل این شعر است و مورد توجه قرار گرفته برای من بسیار ارزشمند است.

خادم الشریعه تصریح کرد: نتیجه کلی مسابقات بهتر از این نیز می توانست تمام شود. قبل از مسابقات همان طور که قبلا هم عنوان کرده بودم قرار گرفتن بین ۶ نفر برتر نتیجه خوبی برایم بود. با توجه به بازی هایی که انجام شده احساس میکنم فاصله ام با رقیبانم کمتر شده است. از آنجا که در چند مرحله از این رقابت ها صدرنشبن بودم قطعا می توانستم نتیجه تهران را بار دیگر تکرار کنم ولی با تمامی این تفاسیر اژدها نتیجه ای که به دست آمده راضی هستم.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/396688

خبر فوق مربوط به رسانهخبرگزاری برنا می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم