خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:

ورزش > لیگ برتر - آندو تیموریان با تصمیم رسول خطیبی از لیست 18 نفره ماشین‌سازی کنار رفت.

پسر محبوب کی‌روش به خط پایان نزدیک شده؟!

ورزش > لیگ برتر - آندو تیموریان با تصمیم رسول خطیبی از لیست 18 نفره ماشین‌سازی کنار رفت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ پس از این که آندرانیک تیموریان آخرین اردوی تیم ملی را از دست داد به نظر می رسد او در تیم باشگاهی اش هم وضعیت خوبی ندارد. تیموریان در بازی هفته قبل ماشین سازی مقابل پدیده در دقیقه 37 از زمین خارج شد این هفته هم با تصمیم خطیبی از لیست این تیم برای بازی با پرسپولیس کنار رفت. در حالی که آندو در ابتدای فصل می توانست با قبول سایر پیشنهادات از جمله پیکان، سپاهان و... خود را در این مقطع از لحاظ فنی در بالاترین سطح حفظ کند با قبول پیشنهاد ماشین سازی که جنبه مالی داشت این گونه در موضع ضعف قرار گرفته است.

آندو در سال های گذشته همواره پسر محبوب کی روش بوده و گویا حالا سرمربی تیم ملی هم دیگر به اندازه گذشته به عملکرد فنی اش علاقه ندارد. تیموریان با تصمیمی که تابستان گذشته برای ادامه مسیر فوتبالی خود گرفت، گویا به خط پایان نزدیک شده است. او تا همین چند وقت پیش کلی احترام داشت چون کاپیتان ایران بود ولی حالا نه تنها تیم ملی را از دست داده، بلکه در ترکیب ماشین سازی هم جا ندارد. آیا این اتفاق تلخی برای یک فوتبالیست نیست؟

254 41

لینک کوتاه: betanews.ir/news/396685

خبر فوق مربوط به رسانهخبر آنلاین می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم