خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر:
رئیس اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان گیلان از توقیف محموله نارگیل و زنجبیل قاچاق به ارزش۲۱۰ میلیون و ۳۷۵ هزار ریال در شهرستان رشت خبر داد. اتاق خبر 24:

سرهنگ علی یوسفی در تشریح این خبر گفت: در پی دریافت گزارش های مردمی مبنی بر دپوی مقادیری میوه های خارجی در یکی از میدان های میوه و تره بار رشت، موضوع در دستور ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

توقیف نارگیل های قاچاق در رشت!+عکس

رئیس اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی گیلان با بیان اینکه ماموران با بررسی موضوع از صحت این گزارش ها اطمینان حاصل کردند، افزود: در بازرسی از چند حجره این میدان میوه و تره بار، ۴ هزار و ۳۲۵ عدد نارگیل و ۲۱۰ کیلوگرم زنجبیل چینی قاچاق کشف و ضبط شد.

وی با تصریح براینکه نارگیل های قاچاق سه هزار و ۱۵ کیلوگرم وزن داشتند، خاطرنشان کرد: زنجبیل و نارگیل های خارجی قاچاق مذکور ۲۱۰ میلیون و ۳۷۵ هزار ریال ارزش داشتند.

یوسفی با تاکید براینکه ۴ متهم در این رابطه دستگیر شدند، ادامه داد: متهمان با تشکیل پرونده به اداره تعزیرات حکومتی معرفی شدند.

منبع: کاسپین

لینک کوتاه: betanews.ir/news/396684

خبر فوق مربوط به رسانه اصفهان امروز می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم